Equilibra

  (31)

Equilibra to marka o wieloletniej tradycji. Została założona w 1987 r. we Włoszech. Firma jest znana z produkcji kosmetyków zawierających naturalne ekstrakty roślinne o wysokiej biodostępności. W jej asortymencie znajdują się ponadto suplementy diety.

Sortuj według

Equlibra - kosmetyki na bazie aloesu

Equilibra słynie z produkcji kremów, żeli, szamponów, masek zawierających wyciąg z aloesu. Roślinę ekstraktuje się na zimno i nie pasteryzuje, dzięki czemu zachowuje ona maksimum swoich właściwości. Aloes składa się z glikoprotein, polisacharydów, aminokwasów, enzymów, a także mikroelementów. Stanowi również kopalnię witamin z grupy B, C oraz A. Dodatkowo posiada kwasy foliowe i organiczne. Więcej na temat zastosowania tego surowca znajdziesz w naszym artykule, pt. Aloes w kosmetyce - poznaj sekret pięknej skóry Kleopatry!

Kosmetyki Equlibra dla osób o różnych typach skóry

Produkty marki Equlibra poleca się do stosowania bez względu na rodzaj cery. W portfolio marki znajdują się kremy przeciwzmarszczkowe oraz o działaniu kojąco-nawilżającym. Zainteresowaniem cieszą się również kosmetyki do codziennej pielęgnacji, np. oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem Equlibra lub Aloe Dermo Gel Equlibra. Marka oferuje również szampony do włosów, pasty do zębów, dezodoranty. Na popularności zyskują ponadto maski z aktywnym węglem. Cena kosmetyków zależy od ich przeznaczenia oraz stężenia substancji aktywnych.