Opis
Essence Soft Touch Bouncy Blush róż do policzków 10, 5 g
Róż do policzków, który jest równie przyjemny w dotyku, jak w noszeniu – essence soft TOUCH BOUNCY BLUSH 10 antique bloom w bardzo delikatnym różowym odcieniu nude w stylu vintage zapewnia wyjątkowe, zmysłowe doznania przy każdej aplikacji. Jego sprężysta, kremowa formuła jest miękka jak poduszeczka, a po nałożeniu zmienia się w jedwabiste, pudrowe wykończenie. Ten długotrwały i wysoce napigmentowany róż pięknie się rozprowadza i pozwala budować kolor tak, jak lubisz – od delikatnego i naturalnego po odważny i promienny.
Skład INCI
Ingredients: Dimethicone, Mica, Zinc Oxide, Boron Nitride, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Silica, Triethoxycaprylylsilane, Phenoxyethanol, Aluminum Hydroxide, Ci 15850 (Red 7), Ci 19140 (Yellow 5), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77891 (Titanium Dioxide).
Jak stosować
Niezależnie od tego, czy masz ochotę na delikatny i słodki efekt, czy odważny i zalotny look – ten róż jest dla Ciebie. Wklep go opuszkami palców, aby uzyskać świeży muśnięty efekt, użyj puszystego pędzla dla delikatnego akcentu koloru lub nałóż go gęstym pędzlem, aby budować kolor i uzyskać bardziej zdefiniowane, wymodelowane wykończenie. Niezależnie od sposobu aplikacji – rezultat jest zawsze pięknie ujednolicony.
Dystrybutor
Sofralux Sp. z o.o.
Czeska 5
03-902 Warszawa, Polska
e-mail:legal@cosnova.com
Producent
Cosova GmbH Am Limespark 2 DE-65843 Sulzbach service@cosnova.eu