Esthederm

  (17)

Esthederm to marka, która inspiruje się życiem i słońcem. W Polsce kosmetyki tego producenta są dystrybuowane przez firmę Naos Poland Sp. z o.o. Marka Esthederm została wyróżniona w kategorii „Zaawansowana technologia” w plebiscycie Vogue Polska Beauty Award za serum do codziennej pielęgnacji.

Sortuj według

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała Esthederm

Esthederm zajmuje się produkcją kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy, a także profesjonalnych produktów do zabiegów kosmetycznych. Marka ma w swojej ofercie również linię słoneczną, w skład której wchodzą kosmetyki ochronne, samoopalacze, bronzery i kosmetyki do stosowania po opalaniu. Preparaty Esthederm zostały podzielone pod względem typu skóry, do której są przeznaczone. To produkty do cery normalnej, wrażliwej, z przebarwieniami lub nietolerancją na słońce. Wśród najważniejszych preparatów tej marki można wyróżnić krem Esthederm Intensive Spiruline. To kosmetyk ze spiruliną, która pomaga ujędrnić i zregenerować cerę. Marka słynie również z serum, które pomaga zmniejszyć utratę wody i przyspieszyć produkcję kolagenu oraz elastyny.

Do najważniejszych linii produktów marki Esthederm dostępnych w Dr. Max warto zaliczyć Cellular Water, Nutri System, Excellage, Intensive, City, Derm Repair, Pure System, Sensi System czy Esthe White. W skład preparatów do zabiegów profesjonalnych Esthederm wchodzą produkty do oczyszczania skóry, pielęgnacji okolic oka i przygotowania do opalania. Marka współpracuje z gabinetami kosmetycznymi z całego kraju. Kosmetyki Esthederm są dostępne w przystępnych cenach.

Kosmetyki Esthederm z wodą komórkową

Esthederm stosuje w swoich kosmetykach do twarzy i ciała opatentowaną substancję inspirowaną wodą naturalnie występującą w ludzkiej skórze. Marka korzysta również z technologii Global Cellular Protection objętej patentem. Pomaga uchronić skórę przed zewnętrznymi czynnikami stresogennymi i wzmocnić jej zdolność do samoobrony. Woda komórkowa stosowana w kosmetykach Esthederm zawiera składniki, które pojawiają się w płynie tkankowym. W kremach i tonikach zastosowano co najmniej 70% tej substancji. Woda komórkowa wspiera kształtowanie i budowanie molekuł oraz przebieg funkcji metabolicznych. To alternatywa dla wody destylowanej, która w wielu kosmetykach dostępnych na rynku pełni funkcję jedynie substancji pomocniczej.