Expel Kids płyn na komary, 60 ml

Marka: EXPEL
Dostępny
13,29

O produkcie: Expel Kids płyn na komary, 60 ml

100051985

Opis

Expel Kids płyn na komary 60 ml to produkt dedykowany przede wszystkim najmłodszym. Dzięki niemu można skutecznie zabezpieczyć się przed ukąszeniami komarów, które mogą być nosicielami niektórych chorób.


Właściwości

  • Może być stosowany od 1 roku życia.
  • Działa do 6 godzin.
  • Posiada delikatny zapach.
  • Sprawdzi się w lesie, nad rzeką czy jeziorem.
  • Zawiera prowitaminę B5, która nawilża skórę dziecka.
  • Łatwy w użyciu.

Expel dla dzieci to bardzo skuteczny płyn służący do odstraszania komarów. To obowiązkowy dodatek, gdy wybieracie się nad jezioro, nad rzekę, na biwak do lasu czy wszędzie tam, gdzie mogą być komary. Już nawet niewielka ilość płynu sprawi, że komary będą się trzymać z daleka! Bezpieczna formuła sprawia, że produkt może być stosowany także u małych dzieci, nawet tych po ukończeniu 1 roku życia. Płyn delikatnie pachnie, ale nie jest to w żadnym stopniu drażniące, co być może przypadnie dzieciom do gustu.

Po aplikacji płyn spełnia swoją rolę nawet do 6 godzin, zapewniając skuteczną ochronę przed ukąszeniami. Jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu poradzą sobie z tym nawet małe dzieci, którym możesz zapakować ten produkt na przykład na szkolną wycieczkę. W swoim składzie zawiera prowitaminę B5, która delikatnie nawilża skórę malucha i dogłębnie ją pielęgnuje. Jak najbardziej może być to pierwszy płyn przeciwko komarom, który kupisz dla swojego malucha! Produkty z linii Kids są produkowane specjalnie w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych.


Skład

IR3535 10%, geraniol 0,005%

Producent

BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.