Expel spray na komary i kleszcze, 90 ml

Marka: EXPEL
Dostępny
13,29
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Expel spray na komary i kleszcze, 90 ml

100051994

Opis

Expel spray na komary i kleszcze 90 ml to preparat w formie wygodnego aerozolu, który skutecznie odstrasza kleszcze, meszki, a także komary – również te tropikalne. Jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 2 lat. Produkt jest bezpieczny dla tkanin naturalnych.


Właściwości

 • Zawiera N,N-dietylo-m-toluamid (DEET).
 • Łatwo się rozprowadza.
 • Wygodna forma sprayu.
 • Do stosowania na odzież, buty i ciało.
 • Działa natychmiastowo.
 • Spray na komary i kleszcze Expel odstrasza komary i komary tropikalne do 8 godzin od zastosowania, kleszcze do 4 godzin oraz meszki – maksymalnie do 6 godzin. Można stosować go również na twarz i szyję, jednak wyłącznie pośrednio. Preparat dobrze sprawdzi się w okresie wiosenno-letnim, a już w szczególności podczas spacerów w lesie lub w parku, a także podczas wypoczynku nad wodą. Jego kompaktowy rozmiar z łatwością zmieści się do torebki lub plecaka.


  Substancją czynną w tym preparcie jest DEET, czyli N,N-dietylo-m-toluamid – etoksylowany alkohol benzylowy. Nie zabija bezpośrednio owadów, tylko je skutecznie odstrasza. Składnik ten blokuje receptory czuciowe owadów, dzięki czemu te nie są w stanie odebrać ani zakodować kwasu mlekowego, który jest składnikiem potu potencjalnego żywiciela. Działa odstraszająco i odpychająco na wiele rodzajów owadów. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami jest w pełni bezpieczne dla skóry. Zawartość DEET w sprayu na komary i kleszcze marki Expel wynosi 15%, co zapewnia skuteczną ochronę przez określony czas.


  Skład

  deet 15%

  Producent

  BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.