Fa Men

Fa Men to marka należąca do niemieckiej firmy Henkel założonej w 1876 roku. Jest jednym z liderów na polskim rynku kosmetycznym. Zajmuje się produkcją preparatów do higieny i pielęgnacji. Obecnie produkty tej marki można znaleźć na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji.

Sortuj według

   Kosmetyki dla mężczyzn Fa Men

   • Fa Men produkuje kosmetyki pielęgnacji ciała oraz twarzy dla mężczyzn. To żele pod prysznic 2w1, dezodoranty i antyperspiranty. Preparaty te cechują się intensywnymi, drzewnymi, cytrusowymi i orzeźwiającymi zapachami. Żele pod prysznic Fa Men zawierają aż 94% składników pochodzenia naturalnego. Umieszczono je w butelkach wykonanych z plastiku porecyklingowego (z wyłączeniem nakrętki),
   • Antyperspiranty i dezodoranty dla mężczyzn Fa Men wykonano z zastosowaniem Technologii Dry, która pomaga zachować uczucie suchości na dłużej. Formuła takich preparatów wspiera walkę z bakteriami powodującymi nieprzyjemne zapachy i jest przyjazna dla skóry. Antyperspiranty marki Fa Men nie zawierają alkoholu. Pomagają uchronić skórę przed wilgocią. Produkty te nie powodują pozostawiania plam na ubraniach. Są odpowiednie również dla osób aktywnych fizycznie. Wyposażono je w aplikator typu roll-on,
   • Marka oferuje całe komplety swoich produktów. To np. zestaw kosmetyków dla mężczyzn Fa Men Red Cedarwood. Obejmuje on żel pod prysznic do mycia włosów i ciała oraz antyperspirant o podobnych nutach zapachowych. Kosmetyki Fa Men są dostępne w przystępnych cenach.

   Kosmetyki Fa Men w zgodzie ze środowiskiem

   Dezodoranty i antyperspiranty Fa Men mają formułę bezpieczną dla skóry. Nie zawierają soli aluminium. Wszystkie preparaty tego typu są wegańskie. Umieszczono je w opakowaniach składających się w 25% z aluminium pochodzącego z recyklingu, a ich metalowy korpus nadaje się do ponownego przetworzenia. Butelki z produktami Fa Men zaprojektowano w taki sposób, by możliwe było wydobycie preparatu do ostatniej kropli. Wystarczy odwrócić korek opakowania do dołu.

   Produkty Fa Men dostępne w Dr. Max zostały umieszczone w opakowaniach, które nadają się do recyklingu. Niektóre z preparatów tej marki są równie odpowiednie dla wegan – nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Marka uzyskała nagrodę Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2022 za linię żeli pod prysznic Fa Men.