FemiControl Forte, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera ekstrakt z dyni, który wzmacnia układ moczowy.

Dostępny
15,40

O produkcie: FemiControl Forte, suplement diety, 60 kapsułek

100017088

Opis

FemiControl Forte, suplement diety - optymalna kompozycja wysokiej jakości składników dla osób mających problemy z utrzymaniem moczu.

Właściwości

Problem nietrzymania moczu nasila się wraz z wiekiem, zwłaszcza wśród kobiet, które mają za sobą porody naturalne. Osłabienie struktur mięśniowych dnia miednicy – odpowiedzialnych za napełnianie i opróżnianie pęcherza, jest jedną z przyczyn problemu. Dla osób, zwłaszcza kobiet, które borykają się z tą nieprzyjemną sytuacją powstały specjalnie opracowane tabletki na nietrzymanie moczu Femicontrol Forte.

To suplement diety zawierający kompozycję wysokiej jakości składników, które działają wielokierunkowo i wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. W preparacie znajdują się standaryzowane ekstrakty z pestek wiśni (źródło enterodiolu i adenozyny), zarodków soi (źródło izoflawonów sojowych) oraz żurawiny wielkoowocowej. Skład został wzbogacony o optymalną ilość witaminy D.

Jak działa Femicontrol Forte?

Femicontrol Forte to suplement zawierający naturalne ekstrakty i witaminę D. Ekstrakt z pestek dyni i zarodków soi poprawia działanie pęcherza, zmniejsza ucisk i objawy nietrzymania moczu, reguluje gospodarkę hormonalną. Witamina D wpływa na pracę mięśni dnia miednicy, wyciąg z żurawiny zapobiega zakażeniom układu moczowego.

Kiedy brać Femicontrol Forte?

Femicontrol Forte to suplement dostarczający składniki wspomagające funkcjonowanie układu moczowego. Dedykowany jest kobietom, które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Może być również stosowany przez mężczyzn. Przez pierwsze 2-3 tygodnie zaleca się przyjmowanie 3-4 kapsułek dziennie. Po tym czasie należy zmniejszyć ilość do 1-2 kapsułek przyjmowanych rano i wieczorem.

Jak długo można stosować Femicontrol Forte?

Producent zaleca długotrwałą suplementację preparatu Femicontrol Forte, w celu dostarczenia optymalnych ilości składników. Preparat ma za zadanie uzupełnienie diety w naturalne ekstrakty i witaminę D. Substancje te charakteryzują się bezpieczeństwem stosowania (nie ma danych mówiących o skutkach ubocznych ich przyjmowania), jednak należy je przyjmować systematycznie przez dłuższy czas, zanim zaobserwuje się pozytywne działanie.


Tabela

Składnik 2 kapsułki
Witamina D 5 µg (100% RWS)
Strandaryzowany ekstrakt z pestek dyni,
w tym:
enterodiol
adenozyna
520 mg

15 mg
0,5 mg
Standaryzowany ekstrakt z zarodków soi,
w tym:
izoflawony sojowe
75 mg

30 mg
Ekstrakt z żurawiny
wielkoowocowej
200 mg

RWS - Referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: ekstrakt wodno-alkoholowy z pestek dyni, ekstrakt z owocu żurawiny wielkoowocowej, ekstrakt z zarodków soi, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina D (cholekalcyferol). Otoczka kapsułki: żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza.

Jak stosować

Kapsułkę należy połknąć i popić wodą.
Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Produkt przeznaczony dla dorosłych.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki (1 rano, 1 wieczorem).
Przez pierwsze 2-3 tygodnie zaleca się stosowanie 3 - 4 kapsułek dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zaleca się długotrwałe stosowanie.

Przeznaczenie

Preparat polecany jako uzupełnienie diety szczególnie dla kobiet mających problemy z utrzymaniem moczu.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować przy stwierdzeniu nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed użyciem należy zasięgnąć porady lekarza. Produkt zawiera ekstrakt z zarodków soi.

Waga

Masa netto 27,5 g (60 kapsułek).

Producent

Deep Pharma Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 73
02-230 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.