Femitonina, suplement diety, 30 tabletek

  • Suplement diety w tabletkach dla kobiet zawiera izoflawony, melatoninę.
Dostępny
20,55

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Femitonina, suplement diety, 30 tabletek

100009674

Opis

Femitonina jest suplementem diety, który działa łagodząco na objawy menopauzy.

Właściwości

Femitonina to suplement diety dla dojrzałych kobiet, które zmagają się z menopauzą. Jej objawy to głównie uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, niepokój, drażliwość, kłopoty ze snem. Problemy te często wynikają z zaburzeń gospodarki hormonalnej – głównie poziomu estrogenów. Z tego względu suplement diety Femitonina zawiera substancje wspomagające pracę układu hormonalnego.

Femitonina ma optymalną ilość izoflawonów, których źródłem jest wyciąg z nasion soi wyciąg z czerwonej koniczyny. Skład uzupełnia ekstrakt z szyszek chmielu oraz melatonina. Substancje w preparacie Femitonina działają synergistycznie – uzupełniają i wzmacniają swoje właściwości. Dzięki temu zapewniają ochronę przed nieprzyjemnymi dolegliwościami w trudnym dla kobiety okresie jakim jest menopauza.

Jak działa Femitonina?

Suplement Femitonina zawiera składniki o działaniu ochronnym zarówno w dzień, jak i w nocy. Melatonina skraca czas potrzebny na zaśnięcie, wyciąg z szyszek chmielu wycisza i uspokaja. Wyciąg z czerwonej koniczyny łagodzi nieprzyjemne dolegliwości, izoflawony regulują gospodarkę hormonalną.

Kiedy brać Femitonina?

Suplement diety Femitonina jest dedykowana dla kobiet dojrzałych, które mają nieprzyjemne dolegliwości tj. uderzenia gorąca, wahania nastroju lub problemy ze snem, wynikające z menopauzy. Po preparat Femitonina warto również sięgnąć, gdy dolegliwości te nie są nasilone i nie zaburzają normalnego funkcjonowania. Izoflawony i naturalne wyciągi zawarte w preparacie Femitonina wykazują również działanie profilaktyczne.


Skład

substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z nasion soi (soja i produkty pochodne), wyciąg z czerwonej koniczyny, wyciąg z szyszek chmielu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, barwnik: dwutlenek tytanu, substancja glazurująca: hydrosypropyloceluloza, melatonina, barwniki: koszenila, indygotyna, czerń brylantowa PN, substancje glazurujące: wosk pszczeli biały, wosk carnauba.

Jak stosować

Stosować bezpośrednio przed pójściem spać.

Dzienne spożycie

1 tabletka na dobę.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
Nie zaleca się stosowania produktu podczas ciąży i karmienia piersią.

Producent

Aflofarm

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.