Fervex

  (7)

Fervex to międzynarodowa marka wywodząca się z Francji. Preparaty dostępne w jej ofercie mają za zadanie leczyć objawy przeziębienia i grypy. Produkty Fervex są obecne na rynku od 16 lat. Doceniają je pacjenci i farmaceuci, zwracając uwagę na skuteczność leków oraz ich wysoki profil bezpieczeństwa.

Sortuj według

  Zastosuj Fervex na pierwsze symptomy infekcji

  Marka Fervex produkuje wieloskładnikowe leki w postaci tabletek i saszetek z proszkiem do sporządzenia ciepłego napoju. Preparaty szybko zwalczają uciążliwe objawy infekcji wirusowych - ból głowy, katar czy dreszcze. Fervex w saszetkach daje dodatkowo efekt rozgrzewający, który poprawia samopoczucie.

  Leki na symptomy przeziębienia i grypy w ofercie producenta zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz maleinian feniraminy zmniejszający obrzęk i przekrwienie śluzówki nosa i gardła, udrożniający drogi oddechowe i hamujący odruch kichania. Część preparatów Fervex została ponadto wzbogacona witaminą C, która wzmacnia odporność. 

  Jak przyjmować lek w saszetkach od marki Fervex? Dawkowanie preparatu wygląda następująco: dorośli i dzieci powyżej 15 lat mogą przyjmować 1 saszetkę 2 lub 3 razy na dobę. Dla młodszych pociech przeznaczony jest oddzielny produkt - Fervex Junior saszetki

  Produkty w ofercie Fervex

  Jakie leki Fervex możesz znaleźć w aptece? Oferujemy preparat na przeziębienie i grypę w wariancie klasycznym, który jest dostępny w postaci saszetek z proszkiem do przyrządzenia roztworu albo tabletek. Producent przygotował również specjalny Fervex malinowy o przyjemniejszym smaku. Dla chorych na cukrzycę przeznaczono Fervex D lek na objawy przeziębienia, który nie zawiera cukru. Wariant Junior to z kolei specjalny Fervex dla dzieci. Można podawać go od 6 roku życia. Co ważne, preparaty Fervex mają przystępne ceny, dlatego uzupełnienie nimi domowej apteczki nie wiąże się z dużym wydatkiem.