Floslek

  (242)

Floslek to polska marka, która łączy osiągnięcia nowoczesnej kosmetologii i naturalne właściwości roślin. Firma powstała w 1994 roku, a jej celem było dostarczanie ekskluzywnych artykułów do pielęgnacji skóry. Obecnie asortyment spółki obejmuje przeszło 300 produktów dystrybuowanych do 50 krajów.

Sortuj według

Floslek - filozofia marki

Nazwa firmy stanowi połączenie dwóch słów - flos (łac. kwiat) i lek. Zestawienie tych wyrazów nie jest przypadkowe. Z jednej strony producent podkreśla, że przywiązuje dużą rolę do dobroczynnych właściwości wyciągów z roślin, z drugiej - zaznacza, że kosmetyki Floslek działają leczniczo i pomagają w pozbyciu się wielu problemów skórnych. Przedstawiciele marki koncentrują się również na trosce o środowisko. Potwierdzeniem bezpieczeństwa, innowacyjności i wysokiej jakości wyrobów są liczne certyfikaty i wyróżniania, m.in. ISO 9001:2015, GMP lub znak jakości KidZone.

Floslek - krem pod oczy, do twarzy i ciała. Postaw na dobry skład!

Marka Floslek odznacza się rozbudowanym portfolio produktowym. Grupa dzieli się na Floslek Laboratorium oraz Floslek Pharma. Kremy Floslek Pharma - dostępne w aptekach - łączą w sobie działanie lecznicze z najnowszymi odkryciami z dziedziny kosmetologii. Poleca się je w szczególności dla osób o wrażliwej cerze ze skłonnością do podrażnień. Z kolei linia Floslek Laboratorium obejmuje kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji skóry.

Floslek - znajdź krem dla siebie

W asortymencie Floslek znajdują się różnorodne produkty. Ich cena zależy od przeznaczenia, gramatury, ilości substancji aktywnych. Do flagowych kosmetyków Floslek należą kosmetyki pod oczy zawierająceesencje roślinne dopasowane do konkretnych potrzeb. Przykładowo żel pod oczy na sińce i obrzmienia Floslek posiada ekstrakt z arniki, a żel pod oczy anti-age Floslek składa się z wyciągów ze świetlika lekarskiego i aloesu. Uznaniem cieszą się także  serum, krem do twarzy i inne dermokosmetyki do cery tłustej i trądzikowej, np. peeling enzymatyczny Floslek Anti Acne Ideal Skin.