Flostrum Baby, suplement diety, 5 ml

  • Suplement diety, zawiera kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG.
Dostępny
36,99

O produkcie: Flostrum Baby, suplement diety, 5 ml

100009603

Opis

Flostrum Baby to suplement diety zawierający żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG i Lactobacillus reuteri. Produkt jest przeznaczony do stosowania u dzieci od pierwszych dni życia, młodzieży oraz osób dorosłych. Składniki suplementu diety Flostrum Baby stanowią uzupełnienie diety w trakcie i po antybiotykoterapii oraz uzupełniają fizjologiczną mikroflorę przewodu pokarmowego

Właściwości

Flostrum Baby to suplement diety zawierający jedne z najlepiej przebadanych żywych kultur bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG i Lactobacillus reuteri w optymalnych dawkach. Dla zwiększenia przeżywalności „dobrych bakterii” w suplemencie Flostrum Baby wykorzystano unikalną technologię otoczkowania Lab2Pro. Unikalna technologia otoczkowania Lab2Pro zapewnia ochronę i zwiększa przeżywalność szczepów, dzięki czemu wspiera dotarcie szczepów do jelit i prawidłowy proces kolonizacji.

Tabela

Składnik

Ilość na jednostkę dawkowania (0,25 ml)[mg]

Uwagi

 

Substancje działające

  Lactobacillus rhamnosus GG  

25,0125

 

 

  Lactobacillus reuteri LU4

4,0000

 

 

Substancje dodatkowe

D-alfa-tokoferol (wit. E naturalna)

0,0034

przeciwutleniacz: alfa-tokoferol (E306)

 

Monostearynian glicerolu

0,9400

substancja zagęszczająca: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (E471)

 

Olej kokosowy uwodorniony

16,4500

 

 

Olej słonecznikowy rafinowany

188,5942

 

 

 


Skład

Olej słonecznikowy rafinowany, Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, Olej kokosowy całkowicie uwodorniony, Lactobacillus reuteri LAB2PRO, substancja zagęszczająca – mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, przeciwutleniacz - D-alfa-tokoferol (naturalna witamina E)

Jak stosować

Produkt ma postać zawiesiny. Produkt należy wstrząsnąć przed użyciem. Aplikować za pomocą kroplomierza. Po pierwszym otwarciu zużyć w ciągu 30 dni. Flostrum Baby można rozpuścić w płynie (np. mleko, woda, sok owocowy o temperaturze max. 37 ℃) lub podać bezpośrednio do jamy ustnej.

Dzienne spożycie

Niemowlęta i dzieci w wieku poniżej 12 lat – 7 kropli (0,25ml) raz dziennie doustnie. Dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorośli – 14 kropli (0,5 ml) raz dziennie doustnie.

Przeznaczenie

Do stosowania u dzieci od pierwszych dni życia, młodzieży oraz osób dorosłych. Jako uzupełnienie diety w trakcie i po antybiotykoterapii oraz uzupełnienie fizjologicznej mikroflory przewodu pokarmowego

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być spożywane jako substytut zróżnicowanej diety.

Waga

5 ml

Producent

Adamed Consumer Healthcare, Pienków 149, 05-152 Czosnów

Typ produktu

Suplement diety

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Flostrum Baby to suplement diety zawieraj\u0105cy \u017cywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG i Lactobacillus reuteri. Produkt jest przeznaczony do stosowania u dzieci od pierwszych dni \u017cycia, m\u0142odzie\u017cy oraz os\u00f3b doros\u0142ych. Sk\u0142adniki suplementu diety Flostrum Baby stanowi\u0105 uzupe\u0142nienie diety w trakcie i po antybiotykoterapii oraz uzupe\u0142niaj\u0105 fizjologiczn\u0105 mikroflor\u0119 przewodu pokarmowego","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.