GAL, mleczko pszczele + pyłek kwiatowy, suplement diety,48 kapsułek

Marka: GAL

Suplement diety zawiera w składzie mleczko pszczele i pyłek kwiatowy.

Dostępny
22,99

Klienci kupili również

O produkcie: GAL, mleczko pszczele + pyłek kwiatowy, suplement diety,48 kapsułek

100016154

Opis

GAL mleczko pszczele + pyłek kwiatowy - suplement diety, zawierający mleczko pszczele i pyłek kwiatowy, znane z właściwości wspomagających naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Tabela

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu 2 kapsułki
Pyłek kwiatowy 400 mg
Błonnik jabłkowy 400 mg
Mleczko pszczele liofilizowane 200 mg

Skład

Składniki: pyłek kwiatowy, błonnik jabłkowy, mleczko pszczele liofilizowane, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego).

Jak stosować

doustnie, na czczo

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki dziennie na czczo. Po 2-3 miesiącach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwę w przyjmowaniu preparatu.

Przeznaczenie

Mleczko pszczele i pyłek kwiatowy znane są z właściwości wspomagających naturalne mechanizmy obronne organizmu, przyczyniają się także do dobrego samopoczucia w okresie menopauzy. Zawarty w preparacie pyłek kwiatowy wspomaga wigor i witalność oraz wzmacnia apetyt. Pomaga również utrzymać w zdrowiu prostatę u mężczyzn w wieku 40+. Pyłek kwiatowy wspiera ponadto prawidłowe funkcjonowanie serca i pomaga utrzymać prawidłowy poziom lipidów w organizmie. Połączenie tych dwóch naturalnych składników zalecane jest pomocniczo w okresach wzmożonej aktywności psychofizycznej oraz we wspomaganiu naturalnej odporności.

Ostrzeżenia

Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego.


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Waga

masa netto: 596 mg / 1 kapsułkę

Producent

S.P.R.P. GAL
61-012 Poznań
ul. Krótka 4

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.