GAL, Propolis 7% w aerozolu, suplement diety, 25 ml

Marka: GAL

Suplement diety zawiera propolis, który wspomaga jamę ustną oraz gardło.

Dostępny
25,95

O produkcie: GAL, Propolis 7% w aerozolu, suplement diety, 25 ml

100004686

Opis

GAL Propolis 7% w aerozolu - suplement diety. Propolis to złożona substancja pochodzenia pszczelego o działaniu biologicznie aktywnym. Wśród wielu zastosowań znany jest on ze swego dobroczynnego wpływu na jamę ustną i gardło. Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych.

Tabela

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu 6 dawek aerozolu 15 dawek aerozolu do roztworu
Propolis 48,30 mg 120,75 mg

Skład

Składniki: spirytus etylowy, woda, propolis
Zawartość propolisu: 7%
Zawartość etanolu: nie więcej niż 70% obj.

Jak stosować

doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 dozy aerozolu doustnie 3 razy dziennie. Można stosować również roztwór preparatu do płukania jamy ustnej. Do przygotowania roztworu należy rozmieszać 5 doz preparatu z 50 ml wody, stosować 3 raz dziennie.

Przeznaczenie

Propolis to złożona substancja pochodzenia pszczelego o działaniu biologicznie aktywnym. Wśród wielu zastosowań znany jest on ze swego dobroczynnego wpływu na jamę ustną i gardło. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Ostrzeżenia

Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego. Produkt zawiera nie więcej niż 70% obj. etanolu. Może osłabiać zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.


Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Preparat zawiera składniki naturalne, osad i zmętnienie nie stanowią wady produktu.


Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Waga

objętość netto: 25 ml

Producent

S.P.R.P. GAL
61-012 Poznań
ul. Krótka 4

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.