GAL, Spirulina, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: GAL
Dostępny
13,49

O produkcie

100005230

GAL Spirulina - suplement diety przeznaczona jest dla osób dorosłych, jako uzupełnienie codziennej diety w naturalnie występujące witaminy i składniki mineralne.

Tabela

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu 3 kapsułki RSW*
Spirulina, w tym: 1500 mg
     Chlorofil 17,7 mg
     Witamina B6 0,279 mg 20%
     Witamina K 19,5 μg 26%
     Witamina B12 2,4 μg 96%
     Selen 10,5 μg 19%
     Jod 27 μg 18%


* Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: spirulina, żelatyna pochodzenia zwierzęcego.

Jak stosować

doustnie, podczas posiłku

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 3 kapsułki dziennie podczas posiłku. Kobiety w ciąży powinny zasięgnąć porady lekarza, co do dziennej dawki.

Przeznaczenie

Spirulina uzyskiwana jest z alg morskich. Przeznaczona jest dla osób dorosłych, jako uzupełnienie codziennej diety w naturalnie występujące witaminy i składniki mineralne. Pomaga wzmocnić witalność oraz naturalne siły obronne organizmu, a także wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru w organizmie i kontrolę masy ciała.

Ostrzeżenia

Kobiety w ciąży powinny zasięgnąć porady lekarza, co do dziennej dawki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

masa netto: 596 mg / 1 kapsułkę

Producent

S.P.R.P. GAL
61-012 Poznań
ul. Krótka 4

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.