GAL, żurawina + skrzyp polny, suplement diety, 48 kapsułek

Marka: GAL
Dostępny
13,20
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100006444

GAL, żurawina + skrzyp polny - suplement diety. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w żurawinie, skrzypie polnym i błonniku owsianym.

Tabela

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu 4 kapsułki
Błonnik owsiany 1 000 mg
Ekstrakt z żurawiny 800 mg
Ekstrakt ze skrzypu polnego 200 mg

Skład

Składniki: błonnik owsiany, ekstrakt z owoców żurawiny, otoczka kapsułki (żelatyna pochodzenia zwierzęcego), ekstrakt z ziela skrzypu polnego.

Jak stosować

doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 4 kapsułki dziennie, popić wodą.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w żurawinie, skrzypie polnym i błonniku owsianym. Skrzyp polny przyczynia się do zwiększenia wydalania wody przez nerki oraz wykazuje działanie ochronne na komórki wątroby. Ponadto korzystnie wpływa na stan włosów i paznokci oraz utrzymanie prawidłowego stanu skóry. Błonnik owsiany wspomaga prawidłową pracę jelit.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25ºC w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

masa netto: 596 mg / 1 kapsułkę

Producent

S.P.R.P. GAL
61-012 Poznań
ul. Krótka 4

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.