Gastrotuss, syrop przeciw refluksowi, 200 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

25,54

O produkcie: Gastrotuss, syrop przeciw refluksowi, 200 ml

100011982

Opis

Syrop Gastrotuss jest wyrobem medycznym, tworzącym mechaniczną barierę antyrefluksową.

Skład

Alginian magnezu, symetykon, fruktoza, guma ksantanowa, miód, D-pantenol, płynne ekstrakty z Althaea officinalis (prawoślaz lekarski) i Papaver Rhoeas (mak polny), tlenek cynku, wodorowęglan sodu, wodorotlenek sodu, metylu p-hydroksybenzoesan sodowy, propylu p-hydroksybenzoesan sodowy, aromaty naturalne, erytrozyna (E127), woda oczyszczona. Nie zawiera glutenu i laktozy.

Jak stosować

Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: Jeśli lekarz nie zaleci inaczej 20 ml po głównych posiłkach i przed snem.

Przeznaczenie

Produkt wskazany jest w leczeniu refluksu żołądkowo-przełykowego i refluksu krtaniowo-gardłowego oraz objawów takich jak: zarzucanie treści pokarmowej, zgaga (pieczenie przełyku), uczucie przeszkody w gardle, zapalenie części nosowej i krtaniowej gardła, odbijanie, wzdęcia, kaszel, dysfonia (chrypka z refluksowego podrażnienia głośni) oraz w celu łagodzenia innych zaburzeń związanych z refluksem. Syrop Gastrotuss wspomaga procesy regeneracji błony śluzowej żołądkowo-przełykowej i krtaniowo-gardłowej.

Ostrzeżenia

W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie przekraczać zalecanych dawek, przestrzegać zalecanego sposobu stosowania. Jeśli pacjent przyjmuje inne preparaty lub leki, syrop Gastrotuss należy stosować jako ostatni. Przed zastosowaniem należy upewnić się czy opakowanie nie jest uszkodzone. Preparatu nie należy używać po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Termin ważności odnosi się do nieuszkodzonego i prawidłowo przechowywanego produktu. Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem syropu Gastrotuss. Preparat może wykazywać konsystencję mniej lub bardziej kleistą, co nie ma wpływu na jego jakość. Substancje pochodzenia naturalnego zawarte w produkcie mogą mieć wpływ na jego cechy organoleptyczne, lecz możliwe różnice w zabarwieniu i/lub smaku nie powodują pogorszenia jego jakości.

Waga

100 ml netto

Dystrybutor

VITAMED

Producent

DMG Italia srl
via Laurentina Km. 26,700
Pomezia (Rome) - ITALIA

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.