Gehwol, płyn do zmiękczania paznokci i skórek, 15 ml

Marka: GEHWOL

Zmiękczający płyn do paznokci, zapobiega wrastaniu i zrogowaceniom.

Dostępny
26,85

O produkcie: Gehwol, płyn do zmiękczania paznokci i skórek, 15 ml

100002279

Opis

Płyn do skórek i paznokci o działaniu zmiękczającym niweluje ból spowodowany naciskiem i wrastaniem paznokcia w skórę. Skutecznie zapobiega wrastaniu paznokci u nóg. Sprawia, że już po krótkiej kuracji skórka staje się elastyczna i łatwo się odsuwa. Płyn działa bardzo szybko, dzięki czemu już po pierwszym użyciu uelastycznia skórę wokół wału paznokciowego. Przynosi natychmiastową ulgę.

Właściwości

Gehwol płyn do zmiękczania paznokci i skórek powstał z myślą o przynoszeniu ulgi skórze uciskanej przez wrastający paznokieć i niwelowaniu bolesnego ucisku na wał paznokciowy. Formuła kosmetyku zawiera rycynian potasu, izopropanol, glicerynę, etanoloaminę i bisabolol. Składniki te szybko pomagają zmniejszyć ryzyko zrogowacenia skóry i wrastania paznokci.

  • Rycynian potasu odpowiada za cechy oczyszczające preparatu.
  • Bisabolol to związek występujący naturalnie w rumiankowym olejku eterycznym. Wykazuje właściwości przeciwzapalne, łagodzące i wzmacniające.
  • Gliceryna stanowi składnik płaszcza hydrolipidowego skóry. Wspiera nawilżanie i utrzymanie skóry wokół paznokci w dobrej kondycji.

Produkt Gehwol płyn do zmiękczania paznokci i skórek znajduje się w funkcjonalnym opakowaniu z dołączoną pipetą. Ułatwia ona precyzyjne porcjowanie i aplikowanie kosmetyku.

Jak działa Gehwol płyn do zmiękczania paznokci i skórek?

Składniki produktu Gehwol płyn do zmiękczania paznokci i skórek pomagają zmniejszyć ryzyko wrastania paznokci i tworzenia się zrogowaceń skóry wokół paznokci. Wpływają na uelastycznienie i nawilżenie skórki wokół wału paznokciowego.

Jak stosować Gehwol płyn do zmiękczania paznokci i skórek?

Nanieś płyn na miejsce ucisku i brzegi paznokcia. Stosuj 1-2 razy dziennie do czasu ustąpienia bólu, jednak nie dłużej niż przez 2 tygodnie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Gehwol płynu do zmiękczania paznokci i skórek?

Nie ma informacji co do ewentualnych przeciwwskazań do stosowania produktu.


Skład INCI

Aqua, Isopropyl Alcohol, Potassium Castorate, Glycerin, Ethanolamine, Bisabolol.

Jak stosować

1-2 razy dziennie nanieść za pomocą pipety na miejsce ucisku i brzegi paznokcia. Używać do czasu ustąpienia dolegliwości bólowej.

Przeznaczenie

Do twardej skóry i wrastających paznokci.

Ostrzeżenia

Chronić przed dziećmi.

Unikać kontaktu z oczami.


Pojemność

15 ml

Producent

Gehwol

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.