GingerOrganic podpaski na dzień, 10 szt.

Dostępny
21,99

O produkcie: GingerOrganic podpaski na dzień, 10 szt.

100019245

Opis

GingerOrganic podpaski na dzień 10 szt. to certyfikowane podpaski dla kobiet przeznaczone do higieny intymnej w ciągu dnia. Dobrze trzymają się bielizny i nie przesuwają się. Wchłaniają krew i wydzielinę miesiączkową, zapewniając ochronę na wiele godzin.


Właściwości

 • Wykonane ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej.
 • Utrzymuje higienę osobistą podczas menstruacji.
 • Testowane klinicznie.
 • Nie zawierają chemii, GMO, perfum, barwników.
 • Biodegradowalne.
 • Wegańskie.
 • Nietestowane na zwierzętach.
 • Hipoalergiczne.
 • Podpaski GingerOrganic są pojedynczo pakowane w 100% biodegradowalną biofolię ze skrobi kukurydzianej. Wyróżniają się miękkością, delikatną warstwą wierzchnią i elastycznością. Są wygodne w użytkowaniu, nie uwierają. Produkt uzyskał szereg certyfikatów. Ecocert Organic Cosmos potwierdza, że podpaski są w 100% organiczne i biodegradowalne, a także pochodzą z ecofarm. Nordic Ecolabel to certyfikat mówiący o bezpieczeństwie dla środowiska i zwierząt. Certyfikat Global Organic Textile Standard gwarantuje, że produkt wykonano z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jest ekologiczny.

  Dodatkowo podpaski GingerOrganic uzyskały również certyfikat Allergy Certified oraz FSC. Produkt spełnia standardy gospodarki leśnej, biorąc pod uwagę zarówno aspekty ekologiczne, społeczne, jak i ekonomiczne. Produkt nie jest wybielany chlorem, a nadtlenkiem wodoru – wodą utlenioną. Proces ten jest całkowicie bezpieczny. Dzięki wykonaniu z bawełny, podpaski są zdrowe i zapewniają wysoki komfort. Dobrze chłoną krew.


  Skład

  Certyfikowana bawełna absorbent - 100% bawełna organiczna folia barierowa- 100% biofolia pozyskiwana ze skrobi kukurydzianej (bez gmo).

  Jak stosować

  0

  Przeznaczenie

  Do codziennego użytku.

  Ostrzeżenia

  Przechowywanie
  Pamiętaj, żeby swój produkt przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Naturalne produkty nie tolerują bardzo wysokich oraz bardzo niskich temperatur, które mogą spowodować psucie się produktu lub jego rozwarstwienie. Optymalna temperatura dla tej kategorii produktów to 5 - 25 stopni Celsjusza. Certyfikat Peta Cruelty Free and Vegan, 99% składników pochodzenia naturalnego , produkt wegański.


  Producent

  GingerOrganic
  Bredgade 36 B, st.
  1260 Kobenhavn K


  Uwagi

  Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC


  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.