GingerOrganic wkładki higieniczne elastyczne, 30 szt.

Dostępny
19,04

O produkcie: GingerOrganic wkładki higieniczne elastyczne, 30 szt.

100019248

Opis

GingerOrganic wkładki higieniczne elastyczne, 30 szt. wykonane w całości z certyfikowanej bawełny organicznej, która jest delikatna i bezpieczna nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Dzięki chłonnym wkładom zapewniają maksimum komfortu i higieny.


Właściwości

  • Wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej.
  • Pozwalają skórze swobodnie oddychać.
  • Zapewniają higienę i dyskretność.
  • Polecane do noszenia ze stringami.
  • Naturalny skład.
  • Pozbawione chemii, GMO, perfum i chloru.
  • Przebadane klinicznie.
  • Biodegradowalne
  • Nietestowane na zwierzętach.
  • Hipoalergiczne.

Elastyczne wkładki higieniczne GingerOrganic to biodegradowalny produkt do higieny intymnej dla kobiet, wykonany ze 100% bawełny organicznej. Materiał ten jest delikatny dla skóry i nie zawiera substancji chemicznych, GMO oraz substancji zapachowych. Chusteczki nie są wybielane chlorem, a jedynie nadtlenkiem wodoru (wodą utlenioną), dzięki czemu nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Wkładki są hipoalergiczne i biodegradowalne, co oznacza, że są bezpieczne zarówno dla naszej skóry, jak i dla planety.

Dużym atutem wkładek higienicznych GingerOrganic jest miękka i delikatna warstwa wierzchnia, dzięki której skóra okolic intymnych może swobodnie oddychać. Zastosowany w nich chłonny wkład zapobiega uczuciu dyskomfortu podczas noszenia i pozwala lepiej dbać o higienę intymną. Specjalnie opracowana konstrukcja wkładek higienicznych sprawia, że świetnie dopasowują się do bielizny typu string. Wkładki GingerOrganic posiadają certyfikat Ecocert COSMOS, FSC oraz GOTS.


Skład

Wkładka - 100 % organiczna, certyfikowana bawełna Absorbent - 100% bawełna organiczna

Jak stosować

0

Przeznaczenie

Do codziennego użytku.

Ostrzeżenia

Przechowywanie
Pamiętaj, żeby swój produkt przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Naturalne produkty nie tolerują bardzo wysokich oraz bardzo niskich temperatur, które mogą spowodować psucie się produktu lub jego rozwarstwienie. Optymalna temperatura dla tej kategorii produktów to 5 - 25 stopni Celsjusza. Certyfikat Peta Cruelty Free and Vegan, 99% składników pochodzenia naturalnego , produkt wegański.


Producent

GingerOrganic
Bredgade 36 B, st.
1260 Kobenhavn K


Uwagi

Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.