Ginkomag Plus, suplement diety, 120 kapsułek

Suplement diety w formie kapsułek z ekstraktem z miłorzębu japońskiego.

Dostępny
28,22

O produkcie: Ginkomag Plus, suplement diety, 120 kapsułek

100032409

Opis

Ginkomag Plus to suplement diety wpomagający pamięć i koncentrację. Preparat ten jest unikalną kombinacją witamin oraz wysoko skoncentrowanego ekstraktu z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), które zostały zamkniętę w specjalistycznych kapsułkach Vcaps®.


Właściwości

Ginkomag Plus to suplement diety o starannie opracowanej formule. Zawiera wysoko skoncentrowany wyciąg z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) standaryzowany na zawartość 18% flawonoglikozydów i 4% laktonów terpenowych. Skład wzbogacono o lecytynę sojową oraz witaminy i składniki mineralne — magnez, witaminę B6 i kwas pantotenowy.

  • Miłorząb japoński wspiera zachowanie prawidłowego krążenia krwi w mózgu i przyczynia się do utrzymania odpowiedniej równowagi psychicznej. Ponadto wspomaga dobry nastrój.
  • Magnez i witamina B6 ułatwiają zachowanie prawidłowych funkcji psychologicznych i wspierają poprawne funkcjonowanie układu nerwowego.
  • Kwas pantotenowy wspomaga zachowanie odpowiedniej sprawności umysłowej i bierze udział w utrzymaniu właściwego metabolizmu energetycznego.

Suplement diety Ginkomag Plus ma postać specjalistycznych, opatentowanych kapsułek wyprodukowanych z celulozy roślinnej i wody, które nie zawierają konserwantów i żelatyny.

Jak działa Ginkomag Plus?

Suplement diety zawiera witaminę B6, kwas pantotenowy i magnez, które wspomagają zachowanie właściwego metabolizmu energetycznego. Ponadto przyczyniają się do zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B6 dodatkowo wspiera poprawne działanie układu odpornościowego, a magnez ułatwia zachowanie odpowiedniej równowagi elektrolitowej i bierze udział w procesie podziału komórek.

Kiedy stosować Ginkomag Plus?

Suplement diety Ginkomag Plus jest odpowiedni dla osób dorosłych, które chcą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Może być stosowany przez wegan i wegetarian.

Jak długo można stosować Ginkomag Plus?

Możesz stosować preparat Ginkomag Plus tak długo, jak potrzebujesz. Opakowanie zawiera 120 sugerowanych porcji produktu i wystarcza na ok. 4 miesiące suplementacji. Pamiętaj, że preparat nie może stanowić alternatywy dla odpowiednio zbilansowanej i zdrowej diety.

Czy stosowanie Ginkomag Plus w ciąży jest bezpieczne?

Nie ma danych co do bezpieczeństwa stosowania suplementu diety przez kobiety w ciąży.


Tabela

SKŁADNIK 1 kapsułka % referencyjna wartość spożycia (RWS)
Ekstrakt z miłorzębu– flawonoglikozydy– laktony terpenowe 110 mg19,8 mg4,4 mg
Lecytyna sojowa 50 mg
Magnez 120 mg 32%
Witamina B6 2 mg 142,8%
Kwas pantotenowy 1 mg 16,67%

Skład

Składniki: magnez (tlenek magnezu), ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) standaryzowany na 18% flawonoglikozydów i 4% laktonów terpenowych, hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) – kapsułka roślinna Vcaps®, lecytyna sojowa, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia).


Jak stosować

Spożywać w trakcie posiłku popijając wodą.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Przeznaczenie

Preparat polecany osobom dorosłym, obciążonym wysiłkiem intelektualnym oraz osobom w podeszłym wieku.


Ostrzeżenia

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.
Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości.
Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Producent

Xenico Pharma Sp. z o.o.


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.