GLOV Travel set zestaw podróżny do cery mieszanej różowej, 1 szt.

Marka: GLOV

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

53,89

O produkcie: GLOV Travel set zestaw podróżny do cery mieszanej różowej, 1 szt.

100045789

Opis

W zestawie Travel Set All Skin Types znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie, szybko i bez wysiłku oczyścić skórę po całym dniu. Obejmuje on rękawiczkę do demakijażu On-The-Go w pięknym różowym kolorze, a także mini-produkt do korekt makijażu Quick Treat, dzięki któremu ekspresowo uporasz się z rozmazaną szminką czy maskarą albo nadmiarem bronzera na policzkach. Zestaw uzupełnia dedykowane mydełko Magnet Cleanser, idealne do czyszczenia rękawic, akcesoriów kosmetycznych i pędzli do makijażu. Wszystko jest zamknięte w wygodnej różowej kosmetyczce, którą bez trudu zmieścisz nawet w bagażu podręcznym.

Właściwości

Wszystko dzięki specjalnej mikrotechnologii włókien GLOV. Są one nawet 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa i mają właściwości elektrostatyczne. Dzięki nim produkty do oczyszczania twarzy GLOV działają jak magnes, przyciągając wszelkie zanieczyszczenia i resztki makijażu.

Producent

Phenicoptere sp. z o.o.
ul. Chocimska 14a, lok. 101
00-791 Warszawa

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.