Gorvita

  (17)

Gorvita to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Kamienicy Gorczańsiej. Dzięki położeniu w pobliżu Beskidu Wyspowego i Gorców ma dostęp do bogatych źródeł wód mineralnych. Stanowi producenta i dystrybutora suplementów diety i preparatów do stosowania zewnętrznego na bazie roślin.

Sortuj według

Gorvita – suplementy   diety

Suplementy diety marki Gorvita są dostępne w różnej formie, między innymi kapsułek, tabletek, pastylek, olejków oraz proszków do rozpuszczania. Zawierają składniki między innymi zapewniające wsparcie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zdrowia skóry czy odporności organizmu. Wśród nich znajdują się na przykład witaminy, minerały, ekstrakty roślinne, kolagen czy koenzym Q10. Producent stawia na proste receptury suplementów bez sztucznych wypełniaczy. Sprawdź Zielona Kawa Gorvita suplement diety z chromem przyczyniającym się do prawidłowego metabolizmu składników odżywczych.

Gorvita – preparaty do stosowania zewnętrznego

Gorvita oferuje żele, maści, balsamy i olejki do każdego rodzaju skóry, także problematycznej. Bazują na uzdrowiskowej wodzie mineralnej i bioaktywnych wyciągach z ziół. Mają właściwości między innymi nawilżające, regenerujące, przeciwzapalne, oczyszczające i bakteriobójcze. Wśród nich znajdziesz preparaty odpowiednie na poparzenia, odmrożenia i opuchnięcia, na przykład żel z Żywokostem Gorvita. Do wyboru pozostają także preparaty kosmetyczne z innymi składnikami aktywnymi, na przykład z alantoiną, prowitaminą B5, proteinami, ekstraktem z arniki górskiej, sokiem z aloesu czy ze sproszkowanym czarcim pazurem.

Gorvita – produkty do jamy ustnej, nosa i uszu

Marka Gorvita ma w swoim asortymencie także specjalistyczne preparaty do pielęgnacji jamy ustnej, uszu i nosa. Do wyboru pozostają produkty na bazie fizjologicznego roztworu leczniczej wody mineralnej, między innymi z chlorheksydyną i kwasem hialuronowym. Zależnie od receptury zapewniają ochronę błon śluzowych, nawilżenie i przeciwdziałanie wzrostowi bakterii oraz grzybów. Możesz sięgnąć po spray do nosa o naturalnym składzie, który upłynnia wydzielinę i ułatwia jej wydmuchiwanie. Znajdziesz także żel na afty oraz zajady, który wspiera regenerację błon śluzowych w jamie ustnej.