Granaprostan Ferment, suplement diety, 500 ml

Suplement diety z koncentratem soku oraz miąższem owoców granatu.

Dostępny
109,99

O produkcie: Granaprostan Ferment, suplement diety, 500 ml

100002353

Opis

GranaProstan ferment to czysty koncentrat soku i miąższu z owoców granatu.

Właściwości

Formuła suplementu diety Granaprostan Ferment została opracowana w taki sposób, aby w składzie preparatu zwiększyć porcję polifenoli i zminimalizować ilość cukru. W tym celu koncentrat soku i miąższu z owoców granatu został częściowo poddany żywej fermentacji za pomocą bakterii probiotycznych. Dzięki temu produkt nie podrażnia żołądka, co jest szczególnie ważne dla osób ze dolegliwościami trawiennymi. Proces lekkiej fermentacji pozwala też na wzbogacenie preparatu w jeszcze więcej prozdrowotnych polifenoli.

Polifenole, takie jak tanina czy flawonoidy, mają silne właściwości przeciwutleniające. Wspierają ochronę komórek przed szkodliwym stresem oksydacyjnym, pomagają spowalniać procesy starzenia i wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i serca. Ponadto mogą łagodzić nadmierne reakcje zapalne, np. w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów. Co więcej, owoc granatu jest powszechnie wykorzystywany w krajach azjatyckich w celu zapobiegania problemom z prostatą oraz wspomagająco w czasie głównej terapii tego schorzenia*.

Owoce wykorzystywane do produkcji Granaprostan Ferment są pozyskiwane z czystych i ekologicznych plantacji. Ponadto każda partia produktu podlega badaniom niezależnych jednostek pod kątem zawartości pestycydów i domieszek innych soków.

Suplement diety Granaprostan Ferment ma prosty skład i nie zawiera sztucznych wypełniaczy i konserwantów. Ponadto jego skład jest wolny od glutenu, laktozy, cukru czy soi. Dzięki temu preparat może być stosowany przez osoby wykluczające te składniki z diety oraz cukrzyków, wegetarian i wegan. Dodatkowo płyn ma przyjemny owocowy, lekko cierpki smak, co świadczy o wysokiej zawartości polifenoli.

Jak często stosować Granaprostan Ferment?

Stosuj porcję (10 ml) suplementu diety 1-2 razy dziennie, w zależności od potrzeb.

Kiedy stosować Granaprostan Ferment?

Produkt jest odpowiedni dla kobiet i dla mężczyzn. Możesz stosować suplement diety, jeśli chcesz wspomóc układ krążenia i prostatę oraz wzmocnić odporność organizmu.

Z czym nie łączyć Granaprostan Ferment?

Nie łącz produktu z posiłkami zawierającymi białko lub tłuszcze zwierzęce.

Jak długo można stosować Granaprostan Ferment?

Możesz stosować suplement diety przez dowolnie długi czas. Po otwarciu przechowuj preparat w lodówce i spożyj w ciągu 7 tygodni.

Czy stosowanie Granaprostan Ferment w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Nie ma informacji odnośnie do bezpieczeństwa stosowania suplementu diety u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

*https://sklep.drjacobs.pl/public/assets/Czytelnia/Broszura%20Produkty%20z%20Granatu%20net.pdf


Skład

Składniki:koncentrat z soku i miąższu owoców granatu Punica granatum (95 %, częściowo przefermentowany), koncentrat z owoców dzikiego bzu, mleczan potasu, naturalny aromat (ekstrakt waniliowy), stabilizator: pektyna cytrusowa, mieszanka przypraw (0,1 %)

Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:
– 10 ml rozpuszczone w 200 ml soku lub wody
– przy zwiększonym zapotrzebowaniu: dwa razy 10 ml.

Spożywać rozcieńczony w szklance wody lub soku godzinę przed lub 2 godziny po posiłku.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Ostrzeżenia

Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 7 tygodni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wytrącający się osad jest naturalny. Poszczególne partie produktu mogą różnić się konsystencją i kolorem (zależnie od partii surowca), co nie ma wpływu na jakość i zawartość substancji aktywnych.

Nie łączyć z posiłkami białkowymi lub zawierającymi tłuszcze zwierzęce.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia! Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety.


Waga

Objętość netto: 500 ml.

Producent

Sprzedaż: Dr. Jacob's Poland, ul. Kasprzaka 7/U1, 01-211 Warszawa Tel: 22 490 94 30 (pn.-pt. 9:00-16:00)

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.