Grintuss Adult, kaszel suchy i mokry, dla dorosłych, 20 tabletek do ssania

Dostępny
28,84

O produkcie

100016026

Grintuss jest produktem na bazie miodu i kompleksów molekularnych, które mają działanie ochronne i w konsekwencji łagodzące w stosunku do górnych dróg oddechowych.

Właściwości

Grintuss Adult tabletki chroni błonę śluzową, łagodząc podrażnienie, nawilża i sprzyja eliminowaniu śluzu z wykorzystaniem następujących mechanizmów działania:

-Efekt bariery: tworzy cienką warstwę ochronną, która przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi;
-Działanie regulujące wydzielanie śluzu: sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcia;
-Działanie nawilżające: redukuje tarcie na poziomie gardła, które powoduje kaszel.

Grintuss moduluje kaszel bez jego tłumienia, respektując w ten sposób ważną rolę ochronną kaszlu w stosunku do górnych dróg oddechowych.

Skład

Składniki: Miód; Molekularny kompleks żywic, polisacharydów i flawonoidów z grindelii*, babki lancetowatej* i kocanki włoskiej* (Poliresin); mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20.000 Da) ≥ 20%, cukier trzcinowy*; gumę arabską; naturalny aromat z mięty pieprzowej i eukaliptusa; olejki eteryczne z mięty pieprzowej i eukaliptusa.
* Składnik z upraw ekologicznych

Jak stosować

Zażyć tabletkę, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.

Dzienne spożycie

Zaleca się zażywanie 1 tabletki od 2 do 4 razy dziennie.

Przeznaczenie

Wskazany w leczeniu kaszlu zarówno suchego, jak i mokrego, u dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. W przypadku braku poprawy objawów należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.