Qmed Hallufit aparat do ćwiczeń haluksów, 1 szt.

Dostępny
18,60

O produkcie: Qmed Hallufit aparat do ćwiczeń haluksów, 1 szt.

100050982

Opis

Qmed Hallufit aparat do ćwiczeń haluksów, 1 szt. jest wygodnym i prostym w użytkowaniu sposobem profilaktyki w powstawaniu haluksów, a także leczeniu już powstałego palucha koślawego. Przyrząd łagodzi napięcia powstałe po zewnętrznej stronie palców u stóp.


Właściwości

  • Jako urządzenie profilaktyczne i rehabilitacyjne.
  • Możliwość korzystania w podróży.
  • Łatwość w przenoszeniu ze względu na lekkość materiału.
  • Brak trudu w utrzymaniu higieny aparatu.

Aparat do ćwiczeń paluchów występuje w formie wygodnej opaski, wykonanej z wytrzymałego materiału. Do opaski przymocowane są dwa ochraniające elementy, które mocowane na dużych palcach stóp, zabezpieczają opaskę przed niekomfortowym wrzynaniem się jej w ciało. Aparat jest bardzo łatwy w obsłudze, a korzystać z niego możesz w każdym momencie, w którym bez skrępowania możesz mieć nagie stopy. Opaska wykonana jest z antyalergicznego materiału, a jej rozmiar jest uniwersalny.

Jak używać aparatu? Najwygodniej będzie korzystać z aparatu w formie siedzącej. Nałóż opaskę na duże palce u stóp w ten sposób, by oddzielić paluchy od pozostałych palców. Rozłóż miękkie osłonki tak, by gładko przylegały do ciała. Następnie wykonuj proste ćwiczenie polegające na rozciąganiu gumy na zewnętrz i do środka. Powtarzaj tę czynność wielokrotnie. Przerwij, jeśli poczujesz ból lub przeciążenie. Najlepiej wykonywać ćwiczenia w seriach w ciągu dnia oraz przed snem, lecz pamiętać o regularności. Rozpocznij od sesji 3-7 minutowych, a następnie stopniowo zwiększ intensywność ćwiczeń.


Skład

EVA+ pasek z nylonu

Jak stosować

    Siedząc, umieść duże palce stóp w pętlach z miękką osłonką tak aby oddzielała je od pozostałych.
  • Następnie rozciągnij gumę na zewnątrz i do wewnątrz powtarzając czynność wielokrotnie.
  • Zaleca się ćwiczyć w ciągu dnia oraz przed snem w sesjach około 3-7 minutowych.
  • Stopniowo zwiększaj intensywność ćwiczeń.
  • Zaprzestań, jeśli występuje ból.

Przeznaczenie

Profilaktyka w powstawaniu haluksów.

Waga

10 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.