HalluTrio Osłona na haluks z pierścieniem, 1 szt.

Dostępny
16,77

O produkcie: HalluTrio Osłona na haluks z pierścieniem, 1 szt.

100050976

Opis

HalluTrio Osłona na haluks z pierścieniem, 1 szt. zapobiega powstawaniu tzw. koślawego palucha, ale też pomaga skorygować deformację, jeśli już się pojawi. Jest dyskretna, wykonana z miękkiego materiału i może być noszona nawet przez całą dobę.


Właściwości

  • Wykonana z miękkiego w dotyku silikonu.
  • Odpowiedni dla kobiet i dla mężczyzn.
  • Dla osób w różnym wieku.
  • Chroni przed powstawaniem haluksów.
  • Redukuje deformacje powstałe przez wady postawy czy noszenie butów na obcasie.
  • Dopasowuje się do anatomii stopy.
  • Łatwa w czyszczeniu.

Osłona na haluks z pierścieniem stanowi ochronę i korekcję palucha koślawego w jednym. Składa się z dwóch osobnych opasek na palec duży i sąsiadujący. Od strony dużego palca znajduje się przedłużona osłona, która pomaga utrzymać go w prawidłowej pozycji. Znajdujący się pomiędzy palcami klin dodatkowo chroni przed nachodzeniem ich na siebie. Całość została pomyślana tak, by zapobiegać również otarciom wynikającym z deformacji stopy.

Regularne noszenie produktu ułatwia jego miękkość i elastyczność. Dopasowuje się do kształtu stopy i ściśle do niej przylega, ale nie powoduje otarć czy odparzeń, a także się nie zsuwa. Dodatkową zaletą jest możliwość noszenia przez cały dzień i w nocy. Nie zajmuje wiele miejsca, co przekłada się na pełen komfort użytkowania również w czasie noszenia ulubionych butów. Osłona jest dyskretna i choć na pierwszy rzut oka stanowi niepozorny gadżet, to w rzeczywistości znacząco poprawia komfort życia, redukuje dolegliwości bólowe oraz chroni nie tylko przed powstawaniem haluksów, ale też zmian w postawie ciała.


Skład

100% TPE

Jak stosować

    Upewnij się, że stopy są czyste i suche.
  • Załóż na duży paluch i palec sąsiadujący, tak aby klin był pomiędzy palcami.

Przeznaczenie

Profilaktyka powstawania halluksów

Waga

26 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.