Haspro 1P Foam, stopery do uszu, 1 para

Dostępny
1,88

O produkcie

100032482

Haspro Foam Earplugs to jednorazowe stopery do uszu wykonane z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, która zapewnia optymalny komfort użytkowania i dopasowanie do każdego rozmiaru ucha. Zostały zaprojektowane aby chronić przed nadmiernym hałasem, który często powoduje ogromy dyskomfort a w niektórych przypadkach ból głowy.

Stopery charakteryzują się jednym z najwyższych stopni tłumienia hałasu dlatego też ich wykorzystanie jest wszechstronne. Świetnie będą się sprawdzały jako stopery do uszu do pracy jak i również do spania czy też odpoczynku.

Właściwości

ZALETY:
- Rozprężna pianka poliuretanowa (wystarczy 30 sekund)
- Szerokie zastosowanie
- Tłumienie hałasu w dB SNR = 38 dB
- Przeciwhałasowe wkładki HASPRO są zgodne z normą EN352-2:2002

Przeznaczenie

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE:
- Praca i przemysł
- Prace domowe (koszenie trawy, wiercenie)
- Sen i odpoczynek
- Biuro
- Głośni sąsiedzi/muzyka
- Jazda motocyklem
- Sporty motorowe
- Stadiony – Imprezy masowe

Wkładki przeciwhałasowe HASPRO są również klasyczną ochroną słuchu w przemyśle. Przeznaczone są do pracy w bardzo głośnym środowisku. Umożliwiają zatem przebywanie w miejscach o wysokim natężeniu dźwiękowym. Pianka ma elastyczną formę i dopasowuje się do kształtu ucha. Wkładki przeciwhałasowe gwarantują komfort użytkowania oraz tym samym pozytywny wpływ na zdrowie.

Producent

HASPRO Sp. z o.o.
ul. Hoffmanowej 19/301
35-016 Rzeszów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.