Haspro

Haspro Sp. z o.o. to marka z siedzibą w Rzeszowie obecna na rynku od 2007 roku. Firma zajmuje się produkcją akcesoriów do ochrony słuchu dla przemysłu i do codziennego użytku. Obecnie Haspro ma w swoim asortymencie produkty odpowiednie dla dorosłych i dzieci.

Sortuj według

   Ochronniki słuchu Haspro dla przemysłu i na co dzień

   Ochronniki słuchu Haspro są spełniają normę PN-EN 352-2:2005. Mają certyfikowany znak CE. Są zgodne z najnowszym Rozporządzeniem UE 2016/425. Marka ma w swojej ofercie nauszniki, zatyczki uniwersalne, na wymiar i formowane oraz stopery do uszu. Produkty Haspro powstają z poliuretanu i hipoalergicznego silikonu. Tworzywa te dostosowują się do kształtu kanału słuchowego pod wpływem temperatury ludzkiego ciała już w ciągu minuty.

   Produkty Haspro powstają z myślą o osobach pracujących w głośnym środowisku przemysłowym. Mogą być używane także w trakcie snu, w samolotach, na koncertach, w basenie i podczas uprawiania sportu lub nauki. Marka Haspro oferuje też produkty dla dzieci oraz akcesoria do zatyczek, jak np. pokrowce i zawieszki. Firma dołącza etui do każdej pary ochronników. Opakowania produktów Haspro Tube50 są zaprojektowane w taki sposób, by mogły zostać wykorzystane ponownie do innych celów.

   Zatyczki i nauszniki Haspro w oparciu o nowe technologie

   Zatyczki do uszu Haspro bazują na technologiach, które zapewniają komfort noszenia. To filtry chroniące przed hałasem oraz wentylacja zapobiegająca gromadzeniu się wilgoci. Użytkownik zatyczek Haspro może swobodnie komunikować się z otoczeniem i reagować na sygnały alarmowe. Modele na basen, jak np. Haspro Swim Universal zatyczki do uszu, zapobiegają przedostawaniu się bakterii i wody do uszu. Ochronniki słuchu Haspro dostępne w Dr. Max zapewniają redukcję hałasu do 38 dB, w zależności od wybranego modelu.

   Nauszniki Haspro zostały wykonane z lekkich materiałów, które pozwalają na ich komfortowe noszenie przez wiele godzin. Tworzywo wykorzystane do ich produkcji jest odporne na działanie wilgoci i nie absorbuje wody. Niektóre nauszniki mają w żółty pasek poprawiający widoczność podczas pracy w ciemnych pomieszczeniach i miejscach o wzmożonym ruchu. Ceny ochronników słuchu Haspro zależą od przeznaczenia produktu i zastosowanych w nich udogodnień.