Haspro Fly Kids Universal, zatyczki do uszu, 1 para

Zatyczki dla dzieci z silikonu pomagające redukować ciśnienie podczas lotu.

Dostępny
34,16

O produkcie: Haspro Fly Kids Universal, zatyczki do uszu, 1 para

100032500

Opis

Haspro Fly Kids Universal to zatyczki do uszu dla dzieci stworzone z myślą o ochronie słuchu już od najmłodszych lat aby zapobiec nieodwracalnym negatywnym skutkom przebywania w nadmiernym hałasie. Haspro Kids, to nie tylko najskuteczniejsza ochrona słuchu dla dzieci ale to również dbanie o zdrowie naszych pociech. Mając na uwadze to jak często dzieci nieświadomie przebywają w wysokim hałasie, słuchanie głośnej muzyki, hałas z ulicy, huczne imprezy masowe, koncerty czy też uroczystości urodzinowe na których często dzieci „zmuszone” są słuchać głośnej muzyki zaprojektowaliśmy najlepsze zatyczki do uszu dla dzieci, które zapewniają skuteczną ochronę przed dużym hałasem pozostawiając przy tym komunikację z dzieckiem na zadowalającym poziomie.


Właściwości

HASPRO FLY KIDS UNIVERSAL – ZATYCZKI REDUKUJĄCE CIŚNIENIE PODCZAS LOTU
Zatyczki do uszu dla dzieci stworzone z myślą o ochronie słuchu już od najmłodszych lat aby zapobiec nieodwracalnym negatywnym skutkom przebywania w nadmiernym hałasie. Haspro Kids, to nie tylko najskuteczniejsza ochrona słuchu dla dzieci ale to również dbanie o zdrowie naszych pociech.

JAK DBAĆ O SŁUCH DZIECKA?
Mając na uwadze to jak często dzieci nieświadomie przebywają w wysokim hałasie, słuchanie głośnej muzyki, hałas z ulicy, huczne imprezy masowe, koncerty czy też uroczystości urodzinowe na których często dzieci „zmuszone” są słuchać głośnej muzyki zaprojektowaliśmy najlepsze zatyczki do uszu dla dzieci, które zapewniają skuteczną ochronę przed dużym hałasem pozostawiając przy tym komunikację z dzieckiem na zadowalającym poziomie.

DZIECKO W SAMOLOCIE – CZYLI JAK ZABEZPIECZYĆ USZU
Haspro Kids mają kolejną zaletę, są to stopery do uszu dla dzieci do samolotu, do podróży a nawet mogą być wykorzystywane na codzień. Dzięki odpowiedniej konstrukcji filtra zapewniają zarówno filtrację kanału słuchowego jak i również zmniejszają redukcje ciśnienia podczas lotu samolotem, w szczególności gdy samolotu startuje i ląduje. Używając zatyczek do uszu Haspro Kids, My – rodzice możemy być pewnie, że nasze dziecko będzie bezpieczne podczas podróży samolotem a sama podróż minie spokojnie i relaksująco.

ZALETY HASPRO FLY KIDS UNIVERSAL:
- Zatyczki w niewielkim rozmiarze – idealnie dla dzieci, kobiet i osób z mniejszych
- kanałem słuchowym
- Wyeliminowanie uczucia zatkanych uszu podczas startu i lądowania samolotu
- Skuteczna redukcja ciśnienia w uszach
- Komfort podczas podróży samolotem
- Zatyczki wielokrotnego użytku
- Aluminiowe etui zawsze pod ręką aby nie zgubić zatyczek

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
- 2 sztuki zatyczek do uszu wykonanych z hipoalergicznego silikonu rozmiar small
- Etui do przechowywania zatyczek
- Instrukcja w języku Polskim


Producent

HASPRO Sp. z o.o.
ul. Hoffmanowej 19/301
35-016 Rzeszów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.