Haspro Fly Universal, zatyczki do uszu, 1 para

Dostępny
35,14

O produkcie

100032499

Haspro Fly Universal to najlepsze zatyczki do uszu do samolotu, tramwaju, autobusu, wszędzie tam gdzie występuje spory hałas a zaraz potrzeba „odizolowanie się” aby w spokoju relaksować się podróżą. Skutecznie wygłuszają hałas podczas lotu samolotem, rozmowy w środkach komunikacji miejskiej czy też hałas zza okna. Dodatkowo, zatyczki do uszu Haspro Fly to zatyczki, które idealnie nadają się do podróży samolotem. Posiadają specjalny filtr, dzięki któremu redukują ciśnienie i zarazem eliminują uczucie zatkanym uszu podczas startu i lądowania. To idealnie stopery do uszu osób często podróżujących.

Właściwości

HASPRO FLY UNIVERSAL – STOPERY DO USZU DO SAMOLOTU
Haspro Fly to najlepsze zatyczki do uszu do samolotu, tramwaju, autobusu, wszędzie tam gdzie występuje spory hałas a zaraz potrzeba „odizolowanie się” aby w spokoju relaksować się podróżą. Skutecznie wygłuszają hałas podczas lotu samolotem, rozmowy w środkach komunikacji miejskiej czy też hałas zza okna.

JAKIE ZATYCZKI STOPERY DO SAMOLOTU?
Haspro Fly to zatyczki, które idealnie nadają się do podróży samolotem. Posiadają specjalny filtr, dzięki któremu redukują ciśnienie i zarazem eliminują uczucie zatkanym uszu podczas startu i lądowania. To idealnie stopery do uszu osób często podróżujących.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
- Wyeliminowanie uczucia zatkanych uszu podczas startu i lądowania samolotu
- Skuteczna redukcja ciśnienia w uszach
- Redukują hałas i pozwalają odpocząć w ciszy
- Wielokrotne użycie
- Aluminiowe etui zawsze pod ręką aby nie zgubić zatyczek

ZESTAW ZAWIERA:
- 2 sztuki zatyczek do uszu wykonanych z hipoalergicznego silikonu rozmiar regular
- Etui do przechowywania zatyczek
- Instrukcja w języku Polskim

Producent

HASPRO Sp. z o.o.
ul. Hoffmanowej 19/301
35-016 Rzeszów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.