Haspro Pure Music Universal Blue, zatyczki do uszu, 4 sztuki

Dostępny
59,44

O produkcie

100032495

Haspro Pure Music Universal Blue, to uniwersalne zatyczki do uszu, które dzięki zastosowaniu innowacyjnych filtrów, równomiernie redukują hałas zachowując przy tym pełne spektrum dźwięku i pozwalając na swobodną komunikację, jednocześnie hroniąc słuch. 

Właściwości

Haspro Pure Music Universal Blue, zatyczki do uszu, 4 sztuki, w kolorze niebieskim. Wykonane są z hipoalergicznego silikonu. Stopery te wyróżnia konstrukcja membranowa- tłumienie liniowe. Sprawia to, że dźwięki nie są zniekształcone ani wyciszone jak to się dzieje w przypadku zwykłych stoperów do uszu. Zapewniając ściszenie, pozwalają zachować „czystość” dźwięku i tym samym odpowiednią ochroną słuchu. Wposażone w filtr, który dodatkowo wycisza inne, niepożądane dźwięki takie jak głośne rozmowy, odgłosy telefonu, radia.

Cechy produktu:

- 4 sztuki zatyczek w dwóch rozmiarach (S i M);
- 2 sztuki filtrów akustyczno-membranowych;
- filtr tłumiący i oddychający;
- zachowana czystość dźwięku;
- wygodny pojemnik do przechowywania zatyczek;
- sznureczek w zestawie.

 

Jak stosować

Przed użciem należy upewnić się, że zatyczki są czyste. Następnie jedną ręką delikatnie pociągnąć ucho do góry, co ułatwi aplikację. Drugą ręką chwycić za zatyczkę i powoli włożyć do ucha. Zatyczek nie należy wkładać zbyt głęboko do środka, aby nie podrażnienić kanału słuchowego. Zawsze należy zachować ostrożność zarówno podczas wkładania jak i wyciągania zatyczek.

Przeznaczenie

Do stosowania zewnętrznego, do ucha.

Ostrzeżenia

Po użyciu zatyczek do wielokrotnego użytku, zawsze należy czyścić zatyczki za pomocą wilgotnej szmatki aby uniknąć uszkodzenia filtr. W przypadku gdy zatyczki są wyposażone w specjalny filtr, który nie jest wodoodporny należy unikać kontaktu z wodą.

Czyste zatyczki przechowujemy w pojemniku aby uniknąć zanieczyszczenia. Przed użyciem należy sprawdzić czy zatyczki są czyste i suche.

W przypadku zatyczek, stoperów do uszu jednorazowego użytku nie zaleca się ich ponownego użycia gdyż używanie zanieczyszczonych stoperów możę grozić infekcją ucha. 

Producent

Haspro PL
Haspro sp. z o.o.

ul. Hoffmanowej 19/301
35-016 Rzeszów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.