Haspro Sleep Universal, zatyczki do uszu, 1 para

Dostępny
36,39

O produkcie

100032497

Haspro Sleep to zatyczki do uszu stworzone dla tych, którym uciążliwy hałas przeszkadza w spokojnym i regenerującym śnie. Wiemy, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa sen a jakie negatywne skutki przynosi na następny dzień nieprzespana noc. Dlatego też stworzyliśmy zatyczki, stopery do uszu na noc, które idealne wyciszają hałas, głośną muzykę czy imprezujących sąsiadów gdy chcemy odpocząć, zrelaksować się czy cieszyć spokojnym snem.

Właściwości

HASPRO SLEEP UNIVERSAL – NAJLEPSZE STOPERY ZATYCZKI DO SNU I ODPOCZYNKU
Haspro Sleep to zatyczki do uszu stworzone dla tych, którym uciążliwy hałas przeszkadza w spokojnym i regenerującym śnie.

STOPERY DO USZU ZATYCZKI DO SPANIA
Wiemy, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa sen a jakie negatywne skutki przynosi na następny dzień nieprzespana noc. Dlatego też stworzyliśmy stopery do uszu na noc, które idealne wyciszają hałas, głośną muzykę czy imprezujących sąsiadów gdy chcemy odpocząć, zrelaksować się czy też cieszyć się spokojnym snem.
CO ROBIĆ GDY KTOŚ GŁOŚNO CHRAPIE?
Haspro Sleep to również zatyczki, stopery do uszu na „chrapanie” a tak naprawdę najlepsze rozwiązanie na chrapiącego partnera, przez którego ciężko nam zmrużyć oko. Haspro Sleep to stopery do na sen, które zostały tak zaprojektowane aby dzięki subtelnym kształtom i niewielkim rozmiarom były praktycznie nieodczuwalne podczas snu.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
- Zatyczki do uszu na sen o subtelnym niewielkim rozmiarze
- Bardzo dobre wygłuszenie chrapania partnera, muzyki czy hałasu głośnych sąsiadów
- Miękki wysokiej jakości hipoalergiczny silikon
- Najwyższy komfort użytkowania
- Zatyczki wielokrotnego użytku
- Aluminiowe etui zawsze pod ręką aby nie zgubić zatyczek

ZESTAW ZAWIERA:
- 2 sztuki zatyczek do uszu wykonanych z hipoalergicznego silikonu
- Etui do przechowywania zatyczek
- Instrukcja w języku Polskim

Producent

HASPRO Sp. z o.o.
ul. Hoffmanowej 19/301
35-016 Rzeszów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.