Haspro Work Universal, zatyczki do uszu, 2 pary

Zatyczki do uszu z wysokim poziomem tłumienia hałasu przeznaczone do pracy.

Dostępny
60,74

O produkcie: Haspro Work Universal, zatyczki do uszu, 2 pary

100032502

Opis

Haspro Work Universal to najmocniejsze profesjonalne wkładki przeciwhałasowe przeznaczone do pracy. Zatyczki te posiadają bardzo wysokie tłumienie (SNR 30dB) co czyni je aktualnie jednymi z najmocniejszych a zarazem najskuteczniejszych zatyczek w tej kategorii. Potrafią tłumić hałas nawet o 37dB (wysokie częstotliwości – tabela tłumienia) czyli ten który ma negatywny wpływ na nasz narząd słuchu. Zapewniając przy tym jednak czytelność mowy ludzkiej czy też innych komunikatów i sygnałów ostrzegawczych, których słyszalność konieczna jest w procesie produkcyjnym. Bezpieczeństwo, komunikacja oraz ochrona słuchu i zdrowia, czyni je jednymi z najlepszych zatyczek do pracy dostępnych na rynku.


Właściwości

JAKIE STOPERY DO PRACY? HASPRO WORK UNIVERSAL
Najlepsze zatyczki, stopery do uszu do pracy i przemysłu w kategorii zatyczek uniwersalnych wielorazowego użytku. Wyposażone są w bogaty zestaw idealnie stworzony dla osób wykonujących różne zadanie i czynności ruchowe. Aluminiowe etui z karabińczykiem zapewni odpowiednie zabezpieczenie przed zgubieniem zatyczek a dwa rozmiary wkładek (po 2 sztuki) zagwarantują odpowiedni komfort użytkowania.

NAJMOCNIEJSZE STOPERY ZATYCZKI DO USZU
Zatyczki te posiadają bardzo wysokie tłumienie (SNR 30dB) co czyni je aktualnie jednymi z najmocniejszych a zarazem najskuteczniejszych zatyczek w tej kategorii. Potrafią tłumić hałas nawet o 37dB (wysokie częstotliwości – tabela tłumienia) czyli ten który ma negatywny wpływ na nasz narząd słuchu. Zapewniając przy tym jednak czytelność mowy ludzkiej czy też innych komunikatów i sygnałów ostrzegawczych, których słyszalność konieczna jest w procesie produkcyjnym. Bezpieczeństwo, komunikacja oraz ochrona słuchu i zdrowia, czyni je jednymi z najlepszych zatyczek do pracy dostępnych na rynku.

ZESTAW ZAWIERA:
- 2 sztuki filtrów Haspro Work (RED)
- Filtr tłumiący i oddychający -> SNR:30dB
- 2 sztuki zatyczek w rozmiarze S-Small
- 2 Sztuki zatyczek w rozmiarze R-Regular
- Wygodny pojemnik do przechowywania zatyczek
- W zestawie sznureczek pozwalający na wygodne użytkowanie zatyczek oraz klips
- Instrukcję w j. Polskim

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
- Wysokie tłumienie hałasu – ochrona słuchu
- Filtracja kanału słuchowego – komfort użytkowania podczas upalnych dni
- Swoboda komunikacji z druga osobą bez potrzeby zdejmowania wkładek
- Miękki wysokiej jakości hipoalergiczny silikon
- Długa żywotność – wkładki wielorazowego użytku
- Uniwersalny rozmiar – dzięki stożkowej konstrukcji dopasowane do każdego ucha


Producent

HASPRO Sp. z o.o.
ul. Hoffmanowej 19/301
35-016 Rzeszów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.