Heel

  (16)

Marka Heel powstała w Berlinie w 1936 r. Jej założycielem był lekarz interesujący się homeopatią, dr. Dr Hans-Heinrich Reckeweg. Mężczyzna pragnął, by dystrybuowane przez niego produkty składały się z naturalnych składników i działały na wiele obszarów terapeutycznych.

Sortuj według

Heel - co wyróżnia tę markę?

Artykuły Heel stanowią połączenie medycyny konwencjonalnej z homeopatią.  Niemiecki koncern wyróżnia się rozbudowanym zapleczem badawczo-rozwojowym. W codziennej praktyce wykorzystuje nowoczesne technologie, a także współpracuje z autorytetami naukowymi. Misja marki polega na dostarczeniu tabletek, kropel, czopków aktywujących procesy związane z samoleczeniem się organizmu. Produkty zawierają różnorodne substancje aktywne w niewielkich stężeniach.

Heel - Neurexan, Traumeel i Vertigoheel

Heel oferuje produkty przeznaczone dla osób w każdym wieku. Do flagowych linii leków zaliczają się:

Heel - szeroka oferta produktów

W aptece znajdziesz produkty Heel na wiele schorzeń. Cena preparatów zależy od ich składu, przeznaczenia, gramatury. Do chętnie wybieranych leków zaliczają się m.in. Heel Viburcol czopki działające wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci. Polecamy również Heel Berberis Homaccord krople - podaje się je w stanach zapalnych układu moczowego. Do popularnych artykułów należy też maść Traumeel S, która łagodzi urazy fizyczne. Oferta marki obejmuje także produkty dla osób cierpiących na: infekcje górnych dróg oddechowych, zaburzenia czynności wątroby, dolegliwości sercowe o podłożu nerwowym, problemy z trawieniem.