Help4Skin

  (5)

Marka Help4Skin należy do Polpharmy. Tworzy żele hydrokoloidowe przyspieszające gojenie się ran i oparzeń I i II stopnia. Preparaty Help4Skin uśmierzają ból i przeciwdziałają infekcjom. W ofercie dostępne są również środki na kurzajki i brodawki.

Sortuj według

  Produkty w ofercie Help4Skin

  Żel na gojenie ran Help4Skin tworzy na skórze warstwę ochronną. Zabezpiecza ona ranę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i ponownym otwieraniem. Preparaty zmniejszają też ból i wspierają proces gojenia. Firma Help4Skin tworzy również produkty na pęknięcia skóry. Działają one podobnie, jak wyżej omówione środki. W asortymencie marki znalazły się także preparaty na kurzajki.

  Produkty Help4Skin mają korzystną cenę. Uzupełnienie nimi domowej apteczki nie wiąże się z dużym wydatkiem. Zachęcamy Cię do zapoznania się z asortymentem dostępnym w tej kategorii. Sprawdź, jakie preparaty Help4Skin znajdziesz w aptece!

  Żele hydrokoloidowe Help4Skin

  Żele hydrokoloidowe od marki Help4Skin stosuje się na otarcia, pęknięcia skóry, skaleczenia, zadrapania oraz oparzenia I i II stopnia. Należy nakładać je na oczyszczoną i zdezynfekowaną skórę Po żele hydrokoloidowe Help4Skin można sięgać w przypadku wystąpienia otwartych owrzodzeń nóg, ran wynikających ze stanów cukrzycowych czy odleżyn. To produkty odpowiednie dla dorosłych oraz dzieci powyżej 2 roku życia.

  Jak działa Help4Skin brodawki i kurzajki?

  Aerozol Help4Skin na brodawki i kurzajki wykorzystuje metodę krioterapii. Niepożądane zmiany skórne wymraża się całkowicie aż do korzenia. Preparaty marki pozwalają na przeprowadzenie zabiegu VERRUKILL® polegającego na zamrożeniu obszaru brodawki w kilka sekund. Po zabiegu przy korzeniu kurzajki pojawia się niewidoczny pęcherzyk ułatwiający jej odpadnięcie. Brodawka odrywa się i znika 10-14 dni po zabiegu. Preparat Help4Skin na kurzajki można stosować u dzieci powyżej 4. roku życia.