Hepaslimin, 30 tabletek

Suplement diety z choliną oraz wyciągami z mate, karczocha i cykorii.

Dostępny
11,37

Klienci kupili również

O produkcie: Hepaslimin, 30 tabletek

100002464

Opis

Hepaslimin to suplement diety, pomagający w utrzymaniu zdrowej wątroby i prawidłowej masy ciała.

Właściwości

Hepaslimin jest suplementem diety, którego składniki wspierają pracę wątroby. Jego ziołowe składniki działają stymulująco na układ trawienny i sprzyjają utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Preparat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Przyczynia się do poprawy trawienia i procesów detoksykacyjnych. Substancje zawarte w suplemencie wspierają ponadto przemiany metaboliczne i procesy gospodarki lipidowej.

Wątroba to jeden z najważniejszych organów w ludzkim ciele. Magazynuje i we właściwych momentach uwalnia witaminy i żelazo. Narząd produkuje i wydziela żółć. Neutralizuje toksyny i przekształca węglowodany w glukozę. Wątroba ma wyjątkową zdolność odbudowy, jednak przyjmowanie niektórych leków, spożywanie alkoholu i niewłaściwa dieta mogą jej poważnie zaszkodzić. Składniki preparatu  Hepaslimin pomagają chronić organ przed szkodliwymi czynnikami i wspiera jego regenerację. Jednocześnie suplement dba o smukłą sylwetkę i prawidłową masę ciała.

Cholina zawarta w tabletkach Hepaslimin jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Hepaslimin wzbogaca również wyciąg z ziela karczocha, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację organizmu, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej, sprawnie działającej wątroby. Przyczynia się on także do komfortu jelitowego.

W formule preparatu obecne są ponadto wyciąg z korzenia cykorii wspomagający trawienie i pomagający w utrzymaniu zdrowej wątroby oraz wyciąg z ostryżu długiego zapobiegający gromadzeniu się tłuszczu. Skład suplementu dopełnia mate – wyciąg z ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis). Substancja przyczynia się do rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Czy Hepaslimin faktycznie odchudza?

Składniki preparatu Hepaslimin pomagają utrzymać prawidłową masę ciała. Należy przy tym pamiętać, że suplement nie powinien być traktowany jako zamiennik zdrowej, zróżnicowanej diety. Hepaslimin może być dodatkiem do zbilansowanego jadłospisu, aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. W takim przypadku będzie sprzyjać zachowaniu smukłej sylwetki, ale jego składniki same w sobie nie odchudzają.

Kiedy zażywać Hepaslimin?

Wskazaniem do zastosowania suplementu diety jest chęć wspierania trawienia, utrzymania zdrowej wątroby i zadbania o właściwą masę ciała. Jednocześnie należy pamiętać o zdrowej diecie wolnej od szkodliwych elementów takich jak alkohol, kawa, tłuste mleko czy ostre przyprawy. Nie powinno się przekraczać zalecanych dziennych dawek do spożycia, dlatego że nie zwiększy to skuteczności działania suplementu, a może mieć negatywne skutki dla zdrowia i życia. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem.

Hepaslimin – jak długo stosować?

Opakowanie suplementu wystarcza na 5 dni kuracji. Preparat można stosować długotrwale w celu ochrony i poprawy funkcjonowania wątroby. Aby zregenerować narząd, powinno się przyjmować zalecaną dawkę suplementu przynajmniej przez tydzień. Tabletki są małe i wygodne do połknięcia. Miesięczna kuracja pomaga poprawić trawienie i wspiera odbudowę wątroby.


Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, wyciąg z liści mate, wyciąg z ziela karczocha, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z ostryżu długiego, wyciąg z korzenia cykorii, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu , substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wosk pszczeli i wosk Carnauba

Jak stosować

Spożywać doustnie popijając wodą.

Dzienne spożycie

Dorośli 2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Najlepiej spożywać po posiłku.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, którym zależy na wspomaganiu trawienia oraz utrzymaniu zdrowej wątroby i prawidłowej masy ciała.

Ostrzeżenia

Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki spożycia. Suplement nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej i prawidłowej diety.

Waga

30 tabletek ( brak masy netto na opakowaniu )

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.