Hepaslimin suplement diety, cynara scolymus, ilex paraguariensis, cichorium intybus, curcuma longa, 30 tabletek.

Dostępny
9,09
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100002464

Hepaslimin to suplement diety, pomagający w utrzymaniu zdrowej wątroby i prawidłowej masy ciała.

Właściwości

Cholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.
Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego.
Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.
Wyciąg z ostryżu długiego zapobiega gromadzeniu się tłuszczu.
Mate pochodząca z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis) przyczynia się do rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Skład

Celuloza (substancja wypełniająca), L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca), wyciąg z liści mate, wyciąg z ziela karczocha, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z ostryżu długiego, wyciąg z korzenia cykorii, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).

Jak stosować

Spożywać doustnie popijając wodą.

Dzienne spożycie

Dorośli 2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Najlepiej spożywać po posiłku.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, którym zależy na wspomaganiu trawienia oraz utrzymaniu zdrowej wątroby i prawidłowej masy ciała.

Ostrzeżenia

Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki spożycia. Suplement nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej i prawidłowej diety.

Waga

30 tabletek ( brak masy netto na opakowaniu )

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.