Herbal Care

  (39)

Herbal Care to polska marka należąca do Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona z siedzibą w Krakowie. Kieruje się ona szacunkiem do otaczającej nas natury. Marka zajmuje się tworzeniem preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Inspiruje swoje wyroby naturą.

Sortuj według

Preparaty Herbal Care do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów

Produkty Herbal Care bazują na surowcach roślinnych wykorzystywanych od lat. Wzbogacono je również nowoczesnymi składnikami aktywnymi. W asortymencie tej marki znaleźć można żele do kąpieli, kremy ochronne do twarzy, płyny micelarne, odżywki, szampony do włosów i inne kosmetyki pielęgnacyjne. Producent tworzy też wyroby przeciwsłoneczne, z filtrem SPF 15 i 50, a także preparaty na oparzenia słoneczne.

  • W asortymencie marki Herbal Care znaleźć można również preparaty dla skóry wrażliwej, w tym Herbal Care ultradelikatny żel do higieny intymnej Czystek. To bezzapachowy produkt, który pomaga złagodzić podrażnienia oraz zachować higienę. Wpływa na zachowanie odpowiednio pH w okolicach intymnych. Pomaga ograniczyć uczucie suchości skóry w tych obszarach.
  • Marka Herbal Care oferuje również linię preparatów SPA, która obejmuje produkty nawiązujące do konkretnych rejonów Polski. Wśród nich warto wyróżnić kolekcję Tatrzańska Dolina i Mazurska Łąka. Bazują one na składnikach roślinnych kojarzonych z danym obszarem. Zawierają one nawet 95% substancji pochodzenia naturalnego.

Kosmetyki Herbal Care o bogatych składach

W kosmetykach Herbal Care  zastosowano wiele substancji roślinnych. To takie składniki, jak np. wyciąg z kwiatów piwonii, olejek geranium, dziegieć, kora dębu, skrzyp polny, olej arganowy czy czarna rzepa. Substancje te uzupełniono ceramidami, hydrolizowaną keratyną czy kwasem hialuronowym oraz składnikami przeciwstarzeniowymi. Preparaty Herbal Care nie zawierają oleju parafinowego, parabenów, sztucznych barwników, BHA, BHT i alkoholu etylowego. Wyroby te nie są testowane na zwierzętach. Większość produktów tej marki ma w 100% wegańskie receptury. Preparaty marki Herbal Care są testowane dermatologicznie. Mają formuły, które pomagają ograniczyć ryzyko wystąpienia podrażnień.