Herbamedicus Cynamonowy Balsam, 250 ml

Dostępny
26,67

O produkcie

100017423

Cynamonowy balsam to preparat pozwalający pozbyć się uciążliwego cellulitisu.

Właściwości

Jego głównym działaniem jest olejek cynamonowy, rozgrzewający skórę i powodujący jej przekrwienie. Poprawia elastyczność skóry i zmniejsza widoczność skórki pomarańczowej. Inne działania olejku cynamonowego to:
• dezynfekowanie skóry
• zmniejszanie bólu podczas masażu
• ma działanie jako afrodyzjak
• rozgrzewa organizm
• regeneruje tkankę

Cynamonowy balsam najlepiej działa w połączeniu z intensywnymi ćwiczeniami i masażem. Dzięki niemu można się szybko i skutecznie pozbyć pomarańczowej skórki i wzmocnić spalanie tłuszczu, przez rozgrzanie tkanek. Wpływa to także na zwiększenie przemiany materii i usunięcie szkodliwych substancji z tkanek.

Skład INCI

Aqua, glicerin, carbomer, alkohol denat, phenoxyethanol, cinnamomum, zeylanicum bark oil, lmidazolidiny urea, sodium hydroxide, Cl 16185, ethylhexylglycerin.

Jak stosować

Balsam do masażu.

Przeznaczenie


Pojemność

Objętość netto 250 ml.

Uwagi

Cynamonowy balsam na cellulit powoduje delikatne zaczerwienienie skóry, dlatego przed jego zastosowaniem należy zrobić próbę w mniej widocznym miejscu.

Producent

Herbamedicus Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 3,
95–080 Tuszyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.