Hexatiab Activ, żel, 25 ml

Dostępny
29,39

O produkcie

100002490

Hexatiab® Activ żel jest wyrobem medycznym o działaniu miejscowym tworzącym barierę ochronną.

Właściwości

Składniki wyrobu wspomagają proces leczenia zmian okolic intymnych o charakterze bakteryjnym, grzybiczym i wirusowym oraz łagodzą podrażnienia, pieczenie i świąd stref intymnych tj.: zewnętrzne narządy płciowe męskie i żeńskie, okolice krocza i odbytu.

Srebro i miedź otrzymywana w technologii aXonnite MED w wyrobie medycznym przyczynia się do ograniczenia kolonizacji mikroorganizmów chorobotwórczych takich jak bakterie (G+), bakterie (G-) i grzybów z gatunku Candida albicans w wyrobie. Kwas hialuronowy MHC HIAL i witamina E dodatkowo nawilżają i zapewniają optymalne środowisko przyczyniając się do przyspieszenia procesów regeneracji i gojenia.

Obecność Fomblinu® oraz mikrosfer żywic silikonowych wpływa na wytworzenie przez wyrób medyczny powłoki dającej efekt bariery ochronnej i ograniczającej przerost i przebarwienie blizny.

Skład

woda, alkohol cetearylowy, stearynian gliceryny, żywica silikonowa (C24-28 Alkyldimethylsiloxy Trimethylsiloxysilicate), izododekan, kopolimer akrylowo-amidowy (Polyacrylate-13), glukozyd cetearylowy (Cetearyl Glucoside), Fomblin® (Polyperuoromethylisopropyl Ether), poliizobuten, kwas hialuronowy, witamina E (Tocopherol), Polysorbate 20, izostearynian sorbitanu, kwas mlekowy, srebro aXonnite MED, miedź aXonnite MED

Jak stosować

  1. Przed użyciem umyć i dokładnie osuszyć miejsce aplikacji
  2. Nanieść cienką warstwę wyrobu na miejsce zmienione chorobowo
  3. Pozostawić do wyschnięcia
Stosować raz dziennie przez okres siedmiu dni lub do ustąpienia objawów chorobowych. Nie wmasowywać

Dzienne spożycie


Przeznaczenie


Ostrzeżenia

Do użytku zewnętrznego. W przypadku podrażnienia lub innych niepokojących objawów przerwać stosowanie i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie stosować w okolicy oczu. Nie stosować równocześnie z innymi preparatami lub lekami nałożonymi na miejsce aplikacji. Przy długotrwałym stosowaniu poinformuj lekarza. W trakcie ciąży lub karmienia piersią wyrób medyczny stosować jedynie na zalecenie i pod kontrolą lekarza.

Waga

25 ml

Dystrybutor

HEXANOVA Sp. z o.o.
Pieńków 11
05-152 Czosnów

Producent

NTC Srl, Via Luigi Razza 3

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.