Himalaya Pilex, suplement diety, 100 tabletek

Suplement diety zawiera ekstrakt amli, który wspiera pracę układu żylnego.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

32,10

O produkcie: Himalaya Pilex, suplement diety, 100 tabletek

100013889

Opis

Suplement diety zawierający cassia fistula, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu żylnego.

Właściwości

Himalay Pilex to ziołowy suplement diety w postaci doustnych tabletek. Zawiera starannie dobrane naturalne składniki, które pomagają regulować funkcjonowanie układu żylnego i wzmacniać naczynia krwionośne. Ponadto wspierają poprawne trawienie. Formuła produktu Himalay Pilex bazuje na zawartości wyciągu z owocu strączyńca cewiastego (Cassia fistula). Jest to gatunek drzewa z rodziny bobowatych występujący naturalnie na Półwyspie Indyjskim. Owoce rośliny są jadalne, a ich miąższ powszechnie wykorzystuje się w indyjskiej tradycji ajurwedy. W suplemencie diety znajdują się też inne ziołowe substancje, które wielokierunkowo wspomagają prawidłowe działanie organizmu. 

  • Strączyniec cewiasty wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Pomaga też zachować naczynia krwionośne w dobrej kondycji. Ponadto przyczynia się do utrzymania poprawnej budowy ścian żylnych.
  • Balsamowiec indyjski (Balsamodendron mukul) może przyczyniać się do zachowania odpowiedniego poziomu cholesterolu.
  • Mumio Shilajit to substancja pomocna w utrzymaniu prawidłowej pracy układu trawiennego. Wspiera też metabolizm węglowodanów i lipidów.

Jak dawkować Himalaya Pilex?

Stosuj 1 tabletkę suplementu diety 2 razy dziennie. Porcję produktu połknij po posiłku i popij wodą. Pamiętaj, aby nie przekraczać zalecanej dobowej ilości produktu.

Kiedy brać Himalaya Pilex?

Możesz stosować suplement diety Himalay Pilex, jeśli występują u ciebie objawy takie jak hemoroidy czy żylaki. Preparat sprawdzi się również przy zaburzeniach pracy wątroby i zapaleniu żył.

Jak długo można stosować Himalaya Pilex?

Suplement diety możesz stosować przez dowolnie długi czas. Opakowanie zawiera 50 sugerowanych porcji produktu i wystarcza na niecałe 2 miesiące suplementacji.

Czy stosowanie Himalaya Pilex w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Suplement diety nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Himalaya Pilex?

Suplement diety Himalay Pilex nie jest odpowiedni dla osób poniżej 18. roku życia.


Tabela

2 tabletki zawierają: oleogumożywica pochodząca z Balsamodendron mukul w proszku 260mg, ekstrakt z korzenia berberysu Barberis aristata 64mg, shilajeet (mumio) w proszku 32mg, ekstrakt z owocu amli Emblica officinalis w proszku 32mg, ekstrakt ze skórki owocu migdałecznika chebulowca Terminalia chebula 32mg, ekstrakt ze skórki owocu Terminalia belerica 32mg, ekstrakt z owocu strączyńca cewiastego Cassia fistule 32mg, ekstrakt z kory bauhinii zmiennej Bauhinia veriegata 32mg, nasiona miodli indyjskiej azadirachta w proszku 14mg, ekstrakt z kwiatu Mesua ferrea 6mg.

Skład

Składniki: Oleogumożywica pochodząca z Balsamodendron mukul w proszku, ekstrakt z korzenia berberysu Barberis aristata, emulgator: celuloza shilajeet (mumio) w proszku, ekstrakt z owocu amli Emblica officinalis, ekstrakt ze skórki owocu migdałecznika chebulowca Terminalia chebula, ekstrakt ze skórki owocu Terminalia belerica, ekstrakt z owocu strączyńca cewiastego Cassia fistula, ekstrakt z kory bauhinii zmiennej Bauhinia veriegata, stabilizator: poliwinylopirolidon, nasiona miodli indyjskiej Melia azadirachta w proszku, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, ekstrakt z kwiatu Mesua ferrea, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Jak stosować

Doustnie, po posiłku

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dwa razy dziennie

Ostrzeżenia

Nie zaleca się podawania dzieciom poniżej 18 roku życia. Nie należy spożywać w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze poniżej 30 stopni Celsjusza.

Producent

THE HIMALAYA DRUG COMPANY
Makali 562, 162 Indie
Bangalore

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.