Himalaya

  (46)

Himalaya to marka z kilkudziesięcioletnią tradycją. Została założona w 1930 r. przez Mohammeda Manala. Wyroby tej indyjskiej firmy wytwarza się z ziół rosnących u podnóży Himalayów. Produkty bazujące na recepturach ajurwedyjskich cieszą się uznaniem kosmetologów i lekarzy.

Sortuj według

Himalaya rodzinna marka o globalnym zasięgu

Choć kosmetyki i tabletki Himalaya można kupić w aptekach na całym świecie (obecnie dystrybuuje się je w 90 krajach), producent przykłada dużą wagę do wartości rodzinnych. W rozwój marki zaangażowani są krewni założyciela. Firma stawia także na podnoszenie jakości oferowanego asortymentu. Stąd też artykuły Himalaya poleca się nawet dla dzieci, np. delikatny płyn do kąpieli Himalaya Herbals.

Kosmetyki i kremy Himalaya skład inspirowany medycyną ajurwedyjską

Maska, krem do twarzy, szampon do włosów i inne produkty Himalaya wyróżniają się starannie dopracowaną recepturą. Wytwarza się je z roślin, które od wieków wykorzystuje się w medycynie ajurwedyjskiej. Kremy Himalaya zawierają m.in. naturalne wyciągi z żeń-szenia, wiśni indyjskich, aloesu, róży. W ofercie Himalaya znajduje się także seria kosmetyków z miodli indyjskiej (inaczej drzewa neem) o właściwościach antybakteryjnych i przeciwzapalnych. Do flagowych produktów z tej linii należą m.in.: maska do twarzy Himalaya Herbals, peeling do cery normalnej i tłustej Himalaya Herbs.

Sięgnij po suplementy Himalaya!

Himalya słynie również z produkcji ziołowych suplementów diety. Ich cena zależy m.in. od gramatury oraz rodzaju substancji aktywnych. Tabletki Himalaya nie posiadają w składzie cukru, aromatów, sztucznych barwników. Himalaya dysponuje ponadto własnym centrum badawczym. Dzięki temu wyciągi roślinne zawarte w preparatach odznaczają się czystością farmaceutyczną, co przekłada się na ich wysoką skuteczność.