HiPP

  (3)

HiPP jest rodzinną firmą, która od ponad 50 lat pomaga rodzicom dbać o zbilansowaną dietę rozwijających się maluchów. Misją marki od samego początku było dostarczanie wysokiej jakości produktów dla dzieci powstających w zgodzie z naturą. W ofercie HiPP znajdziesz mleko, soczki, deserki i obiadki.

Sortuj według

HiPP - marka z długą tradycją

Historia HiPP rozpoczęła się w 1932 roku, kiedy Georg HiPP założył swoją firmę w Pfaffenhofen. Pierwszym produktem była mączka sucharowa dla niemowląt pakowana w charakterystyczne żółto-czarne opakowania. W połowie XX wieku założyciel firmy postanowił rozszerzyć asortyment przedsiębiorstwa i zająć się produkcją gotowej do spożycia żywności dla dzieci na skalę przemysłową. Już pod koniec lat 50. na rynek trafiły dwa dania i dwa rodzaje warzyw - początkowo pakowane w puszki, a następnie w higieniczne słoiczki. Z czasem paleta produktów stawała się coraz szersza, obejmując również soczki, deserki i kaszki.

Ekologiczne uprawy i wysoka jakość produktów

Aktualnie marka może pochwalić się ponad 60-letnią tradycją w zakresie rolnictwa ekologicznego. Ponadto zawartość każdego słoiczka i opakowania mleka przechodzi ponad 260 kontroli. Na każdym etapie produkcji specjaliści z HiPP dbają o najwyższą jakość wyrobów dla dzieci.

Poznaj HiPP mleko modyfikowane dla dzieci

Mleko HiPP jest dostępne w trzech wariantach: jako mleko początkowe, następne oraz przeznaczone dla starszych dzieci. Jego skład został opracowany tak, by odpowiadał potrzebom maluchów na określonych etapach rozwoju. Mleko HiPP zawiera prebiotyczny błonnik pokarmowy wpływający korzystnie na mikroflorę jelitową. Ponadto produkty wzbogacone są kwasami tłuszczowymi Omega-3, kwasem mlekowym oraz witaminami D, A i C.

W ofercie marki znalazły się również produkty dla dzieci o szczególnych potrzebach - HiPP AR, czyli mleko początkowe dla niemowląt z tendencją do nadmiernego ulewania, oraz HiPP HA 1 czyli mleko początkowe dostosowane do wymagań żywieniowych niemowląt zagrożonych alergią.

Mleko HiPP Combiotik

  • Mleko początkowe HiPP Bio Combiotik 1 zawiera surowce ekologiczne BIO spełniające wysokie standardy jakościowe. Składniki zostały połączone w produkcie na wzór mleka matki. Opracowane przez HiPP mleko jest bazową propozycją dla rodziców szukających pierwszego pokarmu dla swojego dziecka,
  • HiPP Combiotik 2 to z kolei mleko następne dedykowane dzieciom po 6. miesiącu życia. Podobnie jak wcześniej opisany produkt zostało stworzone z ekologicznych składników,
  • Serię Combiotik zamyka mleko HiPP Combiotik dla dzieci, odpowiednie dla maluchów, które wyszły już z wieku niemowlęcego. Produkt dostarcza młodemu organizmowi wapnia potrzebnego do prawidłowego rozwoju.

Mleka i inne pokarmy dla dzieci od HiPP mają przystępną cenę. Oznacza to, że kupując wysokiej jakości żywność dla swojej pociechy, nie ponosi się dużych wydatków. Sprawdź, jakie produkty HiPP oferuje marka i dopasuj odpowiednie rozwiązanie dla swojego malucha.