Huggies

  (53)

Huggies to amerykańska marka zajmująca się produkcją artykułów higienicznych dla dzieci. Powstała w 1968 roku, a jej produkty są dostępne w nawet 180 krajach. Dysponuje własnymi centrami badawczymi, w których pracuje nad swoimi wyrobami. Marka należy do koncernu Kimberly-Clark.

Sortuj według

Artykuły higieniczne dla dzieci Huggies

Huggies zajmuje się produkcją pieluch, pieluchomajtek i chusteczek nawilżanych. Niektóre z tych wyrobów zostały ozdobione obrazkami ze znanymi bohaterami kreskówek Disneya. Wzory te znikają, reagując na wilgoć. Takie zjawisko ma za zadanie pomóc nauczyć się kontrolować potrzeby fizjologiczne. Kolorowe pieluchy są dostępne w wersji dla chłopców i dziewczynek.

  • Marka produkuje również majtki na noc z serii DryNites i do pływania, a także chusteczki nawilżane stworzone z myślą o higienicznym przewijaniu dziecka. Mogą być stosowane zarówno w domu, jak i w podróży. Wzbogacono je masłem bambusowym i shea, które pomagają zachować odpowiednie nawilżenie skóry.
  • Niektóre chusteczki zawierają też aloes i witaminę E. Marka oferuje produkty bezpieczne dla noworodków.
  • Wszystkie wyroby Huggies są wolne od parabenów i fenoksyetanolu. Produkty te są odpowiednie dla delikatnej skóry dzieci.

Pieluszki i pieluchomajtki Huggies

Najważniejszymi produktami marki Huggies są pieluchy i pieluchomajtki dla dzieci. Wyroby te są wolne od agresywnych chemikaliów. Producent oferuje je w kilku rozmiarach, dla dzieci w konkretnym wieku. Pieluchy zawierają elastyczny pas i zakładki, które pomagają zachować swobodę ruchu.

  • W ofercie Huggies znaleźć można również pieluchomajtki Huggies Pants rozmiar 5. To produkty, które mają ściągacze wokół nóżek minimalizujące przeciekanie. Wyroby te pozwalają zachować swobodę ruchu. Wyposażono je również we wskaźnik wilgoci, który zmienia kolor, gdy pieluszka jest pełna. Materiał zastosowany do stworzenia produktów mają mikropory odprowadzające wilgoć i pomagające skórze oddychać.
  • Marka oferuje również inne wersje swoich pieluchomajtek, o zmniejszonej chłonności. Są one przeznaczone do stosowania w trakcie nauki korzystania z nocnika. Mają rozciągliwy pasek i odczepiane zapięcia. Dziecko może samodzielnie zdejmować je i zakładać. Wyroby Huggies mają przystępne ceny, zależne od ich rodzaju i pojemności opakowania.