Hydronea Citron, suplement diety, 10 saszetek

Suplement diety w postaci nawadniającego płynu z elektrolitami.

Dostępny
9,98

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Hydronea Citron, suplement diety, 10 saszetek

100012702

Opis

Produkt jest płynem nawadniającym o zmniejszonej osmolalności, którego skład jest zgodny z zaleceniami WHO/UNICEF. Dzięki zawartości elektrolitów w odpowiednim stężeniu, pomaga utrzymać właściwą równowagę wodno-elektrolitową organizmu.

Skład

Glukoza bezwodna, chlorek sodu, kwas cytrynowy, chlorek potasu, cytrynian sodu, aromat cytrynowy, aspartam (substancja słodząca).

Przeznaczenie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i dorosłych do uzupełniania płynów i składników mineralnych w stanach odwodnienia organizmu, podczas biegunki i wymiotów.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest występowanie krwi w stolcu, słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit. Produkt zawiera fenyloalaninę i nie jest wskazane jego stosowanie przez osoby cierpiące na fenyloketonurię.Produktu nie należy stosować pozajelitowo.

Producent

Aflofarm
Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.