HydroVag

  (4)

Marka HydroVag jest własnością polskiej firmy biotechnologicznej BSS BIOMED S.A. W jej ofercie znalazły się preparaty pomagające dbać o zdrowie i higienę intymną - emulsje i globulki dopochwowe. Zobacz produkty HydroVag dostępne w portfolio producenta!

Sortuj według

  HydroVag emulsja do higieny intymnej

  Opracowana przez HydroVag emulsja zawiera metabolity bakterii z rodzaju Lactobacillus. Dzięki ich obecności preparat pomaga zapobiegać namnażaniu się chorobotwórczych mikroorganizmów. Stworzony przez HydroVag żel wzbogacono również hialuronianem sodu dbającym o odpowiednie nawilżenie i odżywienie delikatnej skóry miejsc intymnych. Preparat zawiera również mleczan sodu i kwas mlekowy o właściwościach nawilżających i wspierających utrzymanie fizjologicznego pH.

  HydroVag emulsja chroni okolice intymne przed patogennymi drobnoustrojami, łagodnie myje i nie podrażnia skóry. Przyspiesza proces regeneracji naskórka, działa kojąco i odżywczo. Produkt jest odpowiedni także dla kobiet w ciąży.

  HydroVag globulki dopochwowe

  Znajdujące się w ofercie HydroVag globulki mają za zadanie nawilżać śluzówkę pochwy, wspierać jej regenerację oraz chronić przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Produkt pomaga również zachować optymalne pH okolic intymnych. Stworzone przez HydroVag globulki mają kształt i wielkość dostosowaną do budowy anatomicznej kobiety, co pozwala na ich wygodne używanie.

  Produkt może być stosowany w celu złagodzenia świądu, pieczenia i uczucia suchości miejsc intymnych związanych z nasilonym stresem, atrofią czy niedoborem estrogenów. Opracowane przez HydroVag globulki pomagają też łagodzić ból w przypadku bolesnych stosunków, utrzymać prawidłowe pH pochwy po antybiotykoterapii oraz zregenerować nabłonek w okresie menopauzy, po radio- i chemioterapii, porodzie, zabiegach ginekologicznych czy w przypadku dystrofii. Co ważne, produkty z oferty HydroVag mają korzystną cenę, dlatego ich kupno nie wiąże się z dużym wydatkiem.