Iladian 40 Plus, żel do higieny intymnej, 180 ml

Marka: ILADIAN

Nawilżający żel do higieny intymnej dla kobiet w okresie menopauzy.

Dostępny
16,59

O produkcie: Iladian 40 Plus, żel do higieny intymnej, 180 ml

100002628

Opis

Żel do higieny intymnej dla kobiet w okresie menopauzy.

Właściwości

Menopauza to okres, w którym dochodzi do zanikania nabłonka pochwy oraz pojawiania się suchości stref intymnych, które mogą prowadzić do podrażnień i infekcji. Z tego powodu kobiety po 40. roku życia powinny z jeszcze większą uwagą podchodzić do kwestii higieny i pielęgnacji, stosując dopasowane do swoich potrzeb kosmetyki. W takiej roli sprawdzić może się żel do higieny intymnej Iladian 40+, który zawiera składniki przeciwdziałające wymienionym wyżej dolegliwościom, intensywnie nawilżając i wspomagając regenerację nabłonka pochwy. Żel do higieny intymnej Iladian jest hipoalergiczny i nie zawiera potencjalnie szkodliwych składników takich jak SLS oraz barwniki. Ze względu na to jego stosowanie jest wyjątkowo bezpieczne dla delikatnych okolic intymnych.

Czy żel Iladian pomaga na infekcje intymne?

Tak, dzięki składnikom takim jak kwas mlekowy, wyciąg z żurawiny czy olej z czarnuszki żel do higieny intymnej Iladian 40+ utrzymuje prawidłowy poziom pH okolic intymnych, działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo oraz przeciwwirusowo. Ze względu na to kosmetyk minimalizuje ryzyko występowania infekcji intymnych u kobiet w okresie menopauzy, które borykają się z nadmierną suchością pochwy i jej okolic.

Jak stosować żel Iladian?

Iladian 40+ to kosmetyk do higieny intymnej codziennego użytku, który powinno się stosować zamiast standardowego żelu do mycia ciała. W przeciwieństwie do niego produkt ma odpowiednie pH i zawiera składniki pielęgnujące okolice intymne. Jego formuła została starannie dopasowana do szczególnych potrzeb okolic intymnych kobiet po 40. roku życia. Przy użyciu niewielkiej ilości żelu umyj okolice intymne, a następnie dokładnie spłucz produkt letnią wodą.

Żel Iladian – jaki ma skład?

Żel do higieny intymnej zawiera sprawdzone składniki o działaniu antybakteryjnym (wyciąg z żurawiny, olej z czarnuszki), przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym (wyciąg z żurawiny). W rezultacie żel ogranicza dyskomfort związany z upławami i nieprzyjemnym świądem okolic intymnych. Ponadto, wchodzący w skład wyciąg z soi, poprawia jędrność i nawilżenie skóry, dzięki czemu chroni przed efektami starzenia się błony śluzowej okolic intymnych, a kwas mlekowy utrzymuje prawidłowy poziom pH.


Skład INCI

Aqua, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Cocamidopropyi Betaine, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Glycerin/Glycine Soja Seed Extract, PEG-4 Rapeseedamide, Phenoxyethanol/Capryiyl Glycol, Nigella Sativa Seed Oil, Glycerin/Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Disodium EDTA, Parfum, Lactic acid.

Jak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

Dla kobiet w okresie menopauzy.

Pojemność

180 ml

Uwagi

Nie stosować w przypadku pojawienia się nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.
Przebadany dermatologicznie.
- Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25 st. C.
- Nie chłodzić, nie zamrażać.
- Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.