Iladian

  (8)

Seria wyrobów medycznych Iladian została opracowana przez Aflofarm. Składa się ona z tabletek i kosmetyków pomagających zadbać o zdrowie intymne od wewnątrz i zewnątrz, niezależnie od wieku. Substancje zawarte w preparatach Iladian delikatnie pielęgnują i zapewniają długotrwałe uczucie komfortu.

Sortuj według

  Żele Iladian - w trosce o zdrowie intymne

  Żel na infekcje intymne Iladian Intima pomaga poradzić sobie z podrażnieniami oraz infekcjami bakteryjnymi i grzybicznymi zewnętrznych narządów płciowych. Preparat działa łagodząco, poprawiając komfort i ograniczając nieprzyjemne dolegliwości. Produkt wspiera też utrzymanie właściwego nawilżenia i prawidłowego pH okolic intymnych.

  Marka Iladian obejmuje również delikatne żele do higieny intymnej, które łagodnie myją i pielęgnują skórę. Preparaty wspierają regenerację nabłonka narządów płciowych, a także działają antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Wśród oferowanych produktów dostępne są kosmetyki uniwersalne, warianty przeznaczone dla kobiet 40+, ciężarnych (Iladian Pregna żel do higieny intymnej), a także specjalny Iladian dla dziewczynek.

  Iladian - tabletki dopochwowe i probiotyki

  Poza żelami marka produkuje też tabletki dopochwowe. Iladian Direct Plus tabletki dopochwowe przywraca fizjologiczne pH pochwy. Opracowane przez Iladian tabletki wspierają leczenie infekcji intymnych. Redukują upławy, świąd i nieprzyjemny zapach. Ograniczają suchość pochwy i rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów.

  Jeżeli chcesz wzmocnić naturalną mikroflorę okolic intymnych, sięgnij po stworzone przez Iladian tabletki doustne. Warto zastosować ten probiotyk podczas antybiotykoterapii, przyjmowania antykoncepcji hormonalnej albo w ciąży.

  Preparaty Iladian mają przystępną cenę, dlatego są dobrym rozwiązaniem niezależnie od zasobności portfela. Wśród wyrobów marki uda się odszukać zarówno produkty do stosowania na co dzień do higieny intymnej, jak i środki wspierające leczenie infekcji. Sprawdź, jakie preparaty Iladian są dostępne w aptece!