Tech-Med TM-NEB PRO, inhalator kompresorowy, 1 sztuka

Pneumatyczny inhalator kompresowy z maseczką dla dzieci i dorosłych.

Dostępny
108,11

O produkcie: Tech-Med TM-NEB PRO, inhalator kompresorowy, 1 sztuka

100034210

Opis

Inhalator kompresowy.


Właściwości

Inhalator kompresorowy TECH-MED TM-NEB PRO to urządzenie medyczne. Służy do terapii inhalacyjnej dróg oddechowych osób dorosłych i dzieci polegającej na aplikacji leków wziewnych przepisanych przez lekarza. Urządzenie TECH-MED TM-NEB PRO składa się z kompresora powietrza i zestawu nebulizacyjnego, które wspólnie wytwarzają mgiełkę przeznaczoną do inhalacji i kuracji dróg oddechowych pacjenta.

Urządzenie jest zasilane prądem przemiennym. Kompresor wytwarza strumień powietrza pod ciśnieniem, który jest następnie wtłaczany do nebulizatora. W zestawie znajduje się inhalator TECH-MED TM-NEB PRO, nebulizator (pojemnik na lek), maseczka dla dzieci, maseczka dla dorosłych, końcówka doustna, przewód powietrzny 2 m, 5 zapasowych filtrów i etui transportowe. Do urządzenia dołączono instrukcję obsługi w języku polskim.

Jak używać inhalatora Tech-Med TM-NEB PRO?

Po napełnieniu pojemnika lekiem podłącz kompresor do prądu, nie podłączając zestawu nebulizacyjnego. Zanim rozpoczniesz inhalacje sprawdź, czy filtr powietrza jest podłączony do kompresora. Później włącz urządzenie. Po uruchomieniu kompresora i jego poprawnym działaniu przez kilka minut podłącz wylot strumienia powietrza kompresora do wlotu powietrza zestawu nebulizacyjnego. Rozpocznij terapię inhalacyjną. Zakończ, gdy lek jest zużyty. Na koniec wyłącz zasilanie kompresora, zanim odłączysz przewód powietrzny. Przed pierwszym użyciem TECH-MED TM-NEB PRO zapoznaj się z dołączoną do urządzenia instrukcją obsługi.


Skład

Skład zestawu:
-Inhalator TM-NEB PRO
-Nebulizator (pojemnik na lek)
-Maseczka dla dzieci
-Maseczka dla dorosłych
-Końcówka doustna
-Przewód powietrzny 2 m
-Zapasowy filtr 1 op. (5 szt.)
-Etui transportowe
-Instrukcja obsługi w języku polskim


Przeznaczenie

Urządzenie medyczne przeznaczone do terapii inhalacyjnej dróg oddechowych polegającej na aplikacji leków wziewnych przepisanych przez lekarza. Zestaw nebulizacyjny i kompresor powietrza pracujące razem wytwarzają mgiełkę aerozolu przeznaczoną do inhalacji dróg oddechowych pacjenta i w rezultacie leczenia schorzeń dróg oddechowych. Urządzenie wyposażone jest w dwie maseczki różnej wielkości, które pozwalają efektywnie korzystać ze sprzętu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Dystrybutor

TECH-MED TECHNIKA MEDYCZNA B.WÓJCIK SP.J.

Producent

TECH-MED Technika Medyczna B. Wójcik Sp.J.
Chmielna 98
00-801 Warszawa


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.