TECH-MED

TECH-MED to producent sprzętu medycznego obecny na rynku od 1949 roku. Marka tworzy urządzenia z opatentowanymi technologami, wykorzystywane w placówkach służby zdrowia i prywatnych domach. TECH-MED zajmuje się także eksportem i importem sprzętu medycznego.

Sortuj według

   Urządzenia medyczne TECH-MED do szpitali i użytku domowego

   TECH-MED produkuje inhalatory, wagi z pomiarem tłuszczu, ciśnieniomierze elektroniczne i zegarowe, nawilżacze powietrza, alkomaty, stetoskopy czy otoskopy. Produkty te są testowane klinicznie. Wiele z nich wyposażono w czytelne wyświetlacze. Niektóre urządzenia zapamiętują wyniki nawet kilkudziesięciu ostatnich pomiarów, wraz z datą i godziną ich przeprowadzenia. Marka oferuje zarówno kompletny sprzęt, jak i akcesoria do swoich wyrobów, w tym mankiety pediatryczne i uniwersalne do ciśnieniomierzy zegarowych oraz ładowarki.

   Sprzęt TECH-MED został umieszczony w rejestrze produktów leczniczych, biobójczych i wyrobów medycznych. Wszystkie produkty tej marki powstają zgodnie z normą ISO 13485 i mają certyfikat CE. Urządzenia te są regularnie kontrolowane przez audytorów jednostki notyfikowanej, autoryzowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Sprzęt medyczny TECH-MED zdobył nagrodę Konsumencki Lider Jakości w 2013, 2014, 2016, 2017 i 2018 roku.

   Sprzęt medyczny TECH-MED bazujący na nowoczesnych technologiach

   Marka TECH-MED opatentowała wiele innowacyjnych rozwiązań, z których korzysta przy produkcji swoich urządzeń medycznych. Wśród nich można wyróżnić unikalny algorytm DPDA (Double Pulse Detection Algorithm), który zapewnia podwójna detekcję tętna podczas pomiarów z użyciem ciśnieniomierza. Urządzenia te zbierają dane już podczas pompowania mankietu. Ich wskaźniki są zgodne z klasyfikacją wg WHO. W niektórych modelach zastosowano także technologię FUZZY LOGIC, wykorzystującą metodę oscylometryczną, która wpływa na dokładność pomiaru. Marka oferuje też szczoteczki soniczne TM-Sonic TECH-MED wykonujące 33000 drgań na minutę.

   Pulsoksymetry TECH-MED dostępne w Dr. Max mają funkcję anty-ruch, która pozwala wykonywanie dokładnych pomiarów pomimo poruszania się pacjenta. Inhalatory membranowe tej marki wyposażono natomiast w obudowę umożliwiającą podawanie leków w dowolnej pozycji, nawet gdy komora z płynem jest skierowana w dół. TECH-MED ma w swojej ofercie urządzenia o kompaktowych wymiarach i przystępnych cenach.