Pharmovit Inozytol Max 750 mg, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
29,83

O produkcie: Pharmovit Inozytol Max 750 mg, suplement diety, 60 kapsułek

100045496

Opis

Pharmovit Inozytol Max 750 mg, suplement diety, 60 kapsułek to preparat zawierający inoztol, będący związkiem organicznym zaliczanym do grupy alkoholi polihydroksylowych.


Właściwości

  • Bez substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Inozytol jest związkiem organicznym zaliczanym do grupy alkoholi polihydroksylowych. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®.

Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Wykazuje właściwości przeciwutleniające. Wspomaga pracę układu odpornościowego oraz nerwowego.


Tabela

Składniki w porcji dziennej
1 kapsułka

Mio-inozytol

750,00 mg

BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)
– w tym piperyna

3,00 mg
2,85 mg

Skład

Składniki: Mio-inozytol, kapsułka celulozowa Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, BioPerine® – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.


Jak stosować

Doustnie, w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml).


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Nie stosować w  przypadku uczulenia na którykolwiek  ze  składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt  nie  może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i  zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Kostrogaj 9D
09-400 Płock


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.